Ana sayfa Teknoloji Zoom Alternatifi Skype Meet Now İle Tanışın

Zoom Alternatifi Skype Meet Now İle Tanışın

365
0
zoom alternatifi
zoom alternatifi

Bildiğiniz gibi zoom uygulaması evde zaman geçirip video konferans yapmak isteyen kullanıcılar için oldukça popüler bir hale geldi. Son zamanlarda zoom uygulamasının güvenlik açıkları ve facebook’a bilgi sızdırması haberleriyle insanlar zoom alternatifi uygulamaları aramaya başladı. Microsoft bu konuda arayışlara cevap vermek için skype meet now ile oldukça kolay video konferanslar sayesinde insanlara yeni bir hizmetini açmış oldu. Peki zoom alternatifi olabilen skype meet now nasıl kullanılır ?

Zoom uygulamasının insanlar arasında popüler olmasının bazı sebepleri bulunuyor. Bunlardan en önemlileri arasında uygulamaya üye olmadan programı kullanabilir ve konferas görüşmelerine katılabiliyor olmanızdı. Gerçek şu ki kolay kullanılabilen bir uygulama olması kısa sürede binlerce kişinin ilgi odağı oldu ve popülerliğin getirmiş olduğu rahatlıkta birtakım güvenlik zafiyetine sebep oldu. Şimdi sizlere zoom alternatifi olabilen güvenli skype meet now uygulamasını tanıtacağım.

zoom alternatifi skype
zoom alternatifi skype

Zoom Alternatifi Skype Meet Now Nedir

Koronavirüs sebebiyle birçok kişinin tercihi konferans uygulamaları oldu. Fakat Microsoft’un skype programı uzun yıllardan beri hizmet verirken kullanıcılar neden zoom’u tercih etti ? Bunun en iyi açıklaması zoom’un kolay kullanılabilir bir uygulama desteği sunmasıydı. Microsoft yapmış olduğu güncelleme ile skype’ta artık üye olmaya gerek kalmaksızın sadece 3 tık ile misafir olarak konferans görüşmelerine katılabilceğini duyurdu.

Kullanıcılar web uygulaması sayesinde video konferans yapmak istediği kişiye linki gönderebilir ve bu sayede karşıdaki kişi kolay bir şekilde üye olmadan video konferans sistemine misafir olarak dahil olabilir. Karşıdaki kişide skype yüklü ise göndermiş olduğunuz link uygulama yolu ile eğer yüklü değilse web tarayıcı yoluyla açılacaktır.

Skype Meet Now uygulaması için kullanıcılar chrome yada edge gibi tarayıcıları kullanmaları gerekiyor.

Zoom güvenlik zafiyetlerinin duyulmasının ardından konuyla ilgili bir açıklama yaparak sistemin kontrol edileceğini ve gerekli iyileştirmelerin yapılcağını söylemişti. Microsoft’un skype hamlesi zoom uygulamasını geride bırakıcak mı ?

Skype Web Uygulaması Giriş İçin Tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here