Ana sayfa Teknoloji Watch Dogs Ücretsiz Oldu Epic Game Store’da Büyük Fırsat

Watch Dogs Ücretsiz Oldu Epic Game Store’da Büyük Fırsat

283
0
watch dogs ücretsiz
watch dogs ücretsiz

Son zamanlarda dünyanın dört bir yanında artan koronavirüs salgını sebebiyle yetkililer evlerde kalmamızı öneriyor. Evde kalırken sizlere can sıkıntısını azaltıcak müthiş bir haberim var. Oyun sevdalıları için Epic Game Store içerisindeki watch dogs ücretsiz oldu. Evet yanlış duymadığınız ayın 26 sına kadar watch dogs bedava oldu. Haberin detayı devamı…

Watch Dogs Ücretsiz Mi ?

Peki watch dogs bedava mı? Yaygınlaşan koronavirüs salgını sonrası Epic Game Store watch dogs oyununu ücretsiz hale geldiğini duyurdu. Epic Game Store içerisindeki watch dogs oyunu normalde 154 TL. Fakat şirket yetkilileri 1 hafta boyunca oyunu ücretsiz bir şekilde sunduğunu açıkladı.

watch dogs bedava
watch dogs bedava

Epic Games Store’da çıkan haberlere göre yakın zamanda Watch Dogs oyununun Complate Edition sürümünün çıkması gündemde.

Watch Dogs oyununu indirdikten sonra isteyenler ücretli olarak sezonları ve diğer eklentileri alabilirler. En kısa zamanda 154 Liralık muhteşem oyunu kaçırmadan kendinize şimdi Epic Games Store hesabı açıp oyunu temin edebilirsiniz.

Epic Games Store’da hesap açmak bilindiğinin aksine ücretsiz olup, bilgisayarınıza format atsanız dahi ya da Epic Games’i bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonrada herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Watch Dogs İndirmek İsteyenler TIKLAYINIZ…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here