Ana sayfa Teknoloji İzuum Nedir, İzuum Uygulaması Nasıl Kullanılır? (Basit Anlatım)

İzuum Nedir, İzuum Uygulaması Nasıl Kullanılır? (Basit Anlatım)

834
0
İzuum Nedir?

İzuum nedir? Yeni nesil bir uygulama olan İzuum uygulaması nasıl kullanılır? İşte İnstafram profil fotoğrafları için etkili bir düzeyde kullanılan İzuum uygulaması konusunda merak ettiğiniz tüm detaylar!

Gelişen günümüz çağıyla birlikte internet ve sosyal medya çağı da gelişmektedir. Bu kapsamda Instagram profil fotoğrafı için kullanılan izuum nedir? İzuum uygulaması ile İnstagram kullanan kişilerin profil fotoğraflarının orijinal halini görebilirsiniz! Instagram uygulamasında profil fotoğrafı kısmı sol üstte küçük bir şekilde görünür. Fakat kullanıcılar bu profil fotoğrafının orijinal halini görememektedir. Durum böyle olunca da profil fotoğrafının orijinal hallini görmek isteyen kullanıcılar oldukça fazladır.

İzuum uygulaması bu seçeneği sunarak kişilerin bu merakını gidermektedir. Oldukça pratik bir kullanım sunması ile de istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte daha önceden profil fotoğraflarına ulaşmak mümkün oluyordu. İnstagram uygulaması üzerinden profil fotoğrafına tıklanarak fotoğraf büyüyordu. Aynı zamanda bilgisayar üzerinden ulaşım da mümkündü. Fakat bu aşamalarda fotoğraf orijinal ve tam boyutlu gözükmemekteydi. Şimdi ise profil fotoğrafı büyüten uygulamalar sayesinde bu oldukça pratiktir. Bu kapsamda İzuum uygulamasının kullanış aşamasını alt başlıklardaki gibi sıralayabiliriz.

İzuum İnstagram Profil Büyütme

Elbette ki İzuum İnstagram profil büyütme ile fotoğrafı orijinal olarak büyütmek mümkündür. Peki profil fotoğrafını gösteren uygulama İzuum nedir? Bu uygulama sayesinde merak ettiğiniz kişilerin profil fotoğraflarını orijinal hali ile görüntüleyebilirsiniz! Uygulamanın kullanım aşaması oldukça pratik olmaktadır. Öncelikle İzuum uygulamasını ulaşım sağlamanız gerekiyor. Ardından profil fotoğrafını görmek istediğiniz kullanıcının adresini yapıştırmalısınız. Burada kopyalanan kullanıcı adını uygulamanın arama kutucuğuna yapıştırarak aratın.

İzuum Nedir?

En son olarak ise fotoğrafın orijinal ve tam boy hali için sayfayı aşağı indirmeniz yeterlidir. Bu aşamaları doğru bir şekilde yaparak görmek istediğiniz profil fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda profil fotoğrafına ulaştığınız kişiler bununla ilgili bir bildirim almaz. Bu sayede dilediğiniz kişinin profil fotoğrafının tam kapsamlı ve orijinal boyutuna bu şekilde ulaşmanız mümkündür.

İzuum Nedir? İnstagram Hikaye Profil Resmi

Sosyal medya hesaplarını kullanırken ve merak edilen kişilere bakarken kendi hesabınızı gizli tutmak isteyebiliriz. Bu durumda önde gelen uygulamalardan İzuum nedir? İzuum profil fotoğrafı büyütme konusunda oldukça iyi bir hizmet sağlamaktadır. Bu uygulamayı kullanırken aynı zamanda kullanıcı adınız hiçbir şekilde gözükmemektedir. Bununla birlikte kişisel hesabımıza takip etme isteği geldiği zaman kişinin bazen kim olduğunu anlayamayabiliriz.

Durum böyle olunca profil fotoğrafına bakarak kişiyi anlamaya çalışırız. Fakat İnstagram uygulamasında profil fotoğrafı kısmı küçük olmaktadır. Durum böyle olunca da kişilerin kim olduğunu anlayamamak normaldir. İşte bu noktada fotoğrafı büyüterek tam boyutlu görmek mümkündür. Aynı zamanda kendi adınızın gözükmemesini sağlarken de oldukça güvenilir uygulamalar arasındadır. Tüm bunlarla birlikte bu uygulamayı kullanmak ücretsizdir.

Ücretsiz kullanım sağlayan bu uygulama kullanımı ise telefon ve bilgisayar üzerinden giriş yapmak mümkündür. Aynı zamanda İnstagram hikaye profil resmi büyütmekte olanaklar arasındadır. Tıpkı profil fotoğrafı büyütmek gibi aynı aşamaları sağlayarak ulaşabilirsiniz. Fakat bu adımda fotoğraf tam boyutlu ve orijinal hali çıkmamaktadır. Hikaye kısmında ki fotoğraf boyutu gibi küçük sunulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here