Ana sayfa Teknoloji Google Glass AR Satışa Sunuldu

Google Glass AR Satışa Sunuldu

371
0
google glass ar
google glass ar

Google yaklaşık birkaç yıl önce Google Glass Enterprise Edition 2 ‘yi 999 dolara yurtdışında anlaşmış olduğu bazı firmalarla satışa sunmuştu. Şimdi ise Google Glass AR modeli ile tüm kullanıcıların görücüsüne çıkıyor. İsteyen kullanıcılar Google Glass AR‘ı hiçbir aracı şirket olmadan satın alabiliyor. Google’ın iş amaçlı geliştirdiği ikinci nesil sanal gerçeklik gözlüğü, özellikle günlük kullanım için ideal modellerden biri oluyor. Google glass ar ne kadar, google glass ar incelemesi gibi sorulara yanıt arayan kullanıcılar için haberin devamı detaylarda yer almakta.

Google Glass AR Satış Fiyatı Ne Kadar ?

google-glass-ar incelemesi

Google Glass AR modeliyle artık aracı şirketlerle anlaşmayı bırakıyor. Ve kullanıcılara direkt satışa sunuyor. Bir önceki model olan Google Glass Enterprise Edition 2 ile aynı fiyata sahip olan Google Glass AR 999 dolara satışa sunuldu. Google Glass AR incelemesi için haberin devamını okuyunuz.

Google Glass AR İncelemesi

Goggle Glass AR

Google’un ilk akıllı gözlüğü olan google glass modeli ilk olarak 1500 dolar olarak satışa sunulmuştu. Fakat hiçbir zaman son kullanıcılar için ideal bir ürün olmayı başaramadı ve fiyat olarakta kimse için uygun olamadı. Google Glass AR inşaat, üretim ya da sağlık alanında çalışanlar için daha profesyonel bir çalışma deneyimi sunuyor. Sistem android üzerine kurulu fakat bir önceki modeline göre daha stabil çalışma ve daha iyi bir kamera çözünürlüğü veriyor. Google glass ar satışa sunuldu haberimize yorum yazmayı unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here