Ana sayfa Teknoloji Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2021

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2021

11819
0
Facebook silinen mesajları geri getirme 2020
Facebook silinen mesajları geri getirme 2020

Evet dostlar facebook ne kadar popülerliğini yitirmiş olsada zamanında birçoğumuz bu sosyal medya uygulamasını gerek eski arkadaşlarımızı bulmak gerek fotoğraf albümü oluşturmak için kullandık. Halen orta yaş üstü insanların daha çok kullandığı zamanının popüler sosyal medya uygulaması Facebook silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır ? Facebook messenger’da geçmişte konuştuğunuz arkadaşlarınızla ya da grup sohbetlerinde yer alan bir fotoğrafı ya da dökümünü mı almak istiyorsunuz. Bu yazı tam size göre 🙂 Sizler için Facebook silinen fotoğrafları geri getirme nasıl yapılır birkaç basit adımla özetliyoruz.

Facebook’un bize sunmuş olduğu arşiv verileri sayesinde geçmişteki yazışmalarımızdan tutunda gittiğimiz lokasyonlara kadar herşeyimiz kayıt altına alınıyor. Kayıt altına alınan bu verileri indirme yaparak kullanıcılar istediği belgeyi bulabiliyor. Sözü daha fazla uzatmadan Facebook silinen belgeleri geri getirme nasıl yapılır başlıyoruz.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır ?

Messenger silinen sohbetleri geri getirme. Öncelikle Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından aşağıda fotoğrafta gördüğümüz sağ üst köşedeki oka tıklayıp ayarlara gidelim.

messenger'da silinen mesajları geri getirme
messenger’da silinen mesajları geri getirme

Ardından sol menüden “facebook bilgilerin” yazan yere tıklıyoruz. Ve en üstte açılan bilgilerine eriş kısmına tıklıyoruz.

facebook silinen fotoğrafları geri getirme
facebook silinen fotoğrafları geri getirme

Sayfa açıldıktan sonra paragrafın en altında yer alan “bilgilerine erişebilirsin” kısmına tıklıyoruz.

Facebook silinen mesajları nasıl geri getirebilirim
Facebook silinen mesajları nasıl geri getirebilirim

İnstagram Repost Nasıl Yapılır 2021 En İyi Repost Uygulaması

Facebook silinen mesajları nasıl geri getirebilirim ? Önümüze açılan sayfada facebook silinen dosyaları bizlere nasıl aktarması gerektiğini soruyor. Burada ilgili veriler aşağıdaki fotoğraftaki gibi olmalı ve ardından dosya oluştur butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra mail adresinize facebook arşiv bilgilerinin oluşturulma isteğinin alındığına dair bir mail gelicek.

Facebook'da silinen mesajlar geri alınabilir mi
Facebook’da silinen mesajlar geri alınabilir mi

Messenger’da silinen mesajları geri getirme. Tahmini olarak bu mailden 6-7 dakika sonra Facebook’tan ikinci bir mail alıcaksınız ve aldığınız mailde arşiv bilgilerinizin hazır olduğunu görüceksiniz. Arşiv verilerini nasıl indirebilirsiniz sorusuna gelince fotoğrafta gördüğünüz gibi mevcut kopyalar kısmı mevcut buradan oluşturulan arşiv bilgilerini bilgisayarınıza indirebilir. Zip dosyasından çıkardıktan sonra klasörlerin içinde yazışmalarınızı ve fotoğraflarınızı bulabilirsiniz.

Youtube Mp3 İndirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here