Ana sayfa Teknoloji En Faydalı Mobil Uygulamalar 2021

En Faydalı Mobil Uygulamalar 2021

1792
0
en faydalı mobil uygulamalar
en faydalı mobil uygulamalar

Günlük hayatımızı kolaştırmak için gerek telefonda gerek tablete birçok mobil uygulama indirip kullanıyoruz. Peki 2020 yılının trend olan en faydalı mobil uygulamalar gördünüz mü ? Şimdi gelin eğitici,günlük hayatımızı kolaştıran, telefonumuzda olmazsa olmaz denilebilcek mobil uygulamaların listesine bakalım.

Telefonlar İçin En Faydalı Mobil Uygulamalar

1.CamScanner

Camscanner benimde kullandığım telefonum için olmazsa olmaz en faydalı mobil uygulamalar listesinde ilk sırada yer alıyor. Uygulama ile binlerce dökümanı tek bir tuşla tarayabilir ve taradığınız dökümanları çeşitli formatlarda (jpeg,pdf vb.) mail atabilir,whatsaptan gönderebilirsiniz. Google markette milyonlarca indirilen camscanner kullanıcıların beğenilen popüler uygulamaları arasında. Kullanımı ücretsiz olan bu uygulamanın ücretli sürümüde mevcut fakat ücretsiz sürümü benim her ihtiyacımı karşılıyor.

en faydalı mobil uygulamalar
en faydalı mobil uygulamalar

2.Mobil Kaza Tutanağı

Umarım bu uygulamayı hiçbir zaman kullanmazsınız fakat aracı olanlar için kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir uygulama olarak düşünüyorum. Kaza anında 1 saat boyunca kaza tespit tutanağı doldurmaya son, mobil kaza tutanağı ile 5 dk da kaza tespit tutanağı tutup, anlaşmalı sigorta şirketinize bilgi verebiliyorsunuz.

mobil kaza tutanağı
mobil kaza tutanağı

3.Microsoft Office

Microsoft office programlarını birçoğumuz tabletimizde yada masaüstünde kullanıyoruz peki telefonda hiç denediniz mi ? İş hayatında word dosyaları, excel,powerpoint sunumlarını anlık telefonunuzdan açmak isterseniz microsoft office uygulamalarını telefonunuzda kullanabilirsiniz.

eğitici mobil uygulamalar
eğitici mobil uygulamalar

4.Benzin Litre

Aracınız varsa olmazsa yakıt tüketimi konusunda gerçekten imdadınıza yetişen bir uygulama. İçerisinde lpg,dizel ve benzin ile ilgili en yakın akaryakıt istasyonları ve akaryakıt istasyonlarında hangi hizmetlerin bulunduğunu aynı zamanda seçtiğiniz akaryakıt istasyonlarıyla ilgili fiyat hareketleri ve müşteri yorumlarını görebilceğiniz bir uygulama.

en faydalı mobil uygulamalar
en faydalı mobil uygulamalar

5.Güvendeyim

AKUT’un deprem-sel-yangın vb. doğal afetler için yapmış olduğu Güvendeyim uygulaması ülkemizde son zamanlarda yaşanan deprem felaketlerinden dolayı binlerce indirme aldı. Güvendeyim uygulaması ile internetiniz olmasa bile belirlediğiniz 5 kişiye kısa sms ve konumunuz tek bir tuşa basmanızla gidiyor böylece karşıdaki kişiler sizin emniyette olduğunuzu anlıyor.

akut güvendeyim
akut güvendeyim

Telefonlar İçin En Yararlı Mobil Uygulamalar Devamı…

6.Thunder VPN

Son zamanlarda yaşanan internet kısıtlamaları ve bazı sitelerin engellenmesi üzerine kullanıcılar telefonundan internete bağlanmak için çeşitli yöntemleri uyguladılar. Bunlardan en iyilerinden biriside vpn uygulamalarıdır. Thunder VPN ile ücretsiz bir şekilde farklı ülkelerin sunucularını kullanabilir tek tıklama ile istediğiniz sitelere girebilirsiniz.

thunder vpn
thunder vpn

7.Snapseed

Snapseed bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Google un yapmış olduğu en faydalı uygulamalardan birisi olan snapseed ile fotoğraflarınızı yeniden canlandırabilir,üzerine metinler yazabilir ve farklı filtrelerini kullanarak fotoğraflarınıza renk verebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olması ayrı bir güzellik 🙂

snapseed
snapseed

8.Relive

Açıkhavada yürüyüş,koşu yada bisiklet sürüşü gibi etkinlikleri seviyormusun ? Bu uygulama ile açıkhavada yapmış olduğun etkinlikleri kaydedip paylaşabilirsin. Aynı zamanda çevrimdışı bir harita özelliği sunan relive ile yapmış olduğun açıkhava etkinliklerini animasyona dönüştürüp paylaşabilirsin. Milyonlarca açık havayı seven uygulama seni bekliyor.

relive
relive

9.Google Keep

Aklınızdakileri hızlı şekilde kaydedin ve daha sonra doğru zamanda veya doğru yerde onlarla ilgili hatırlatıcı alın. Hareket halindeyken konuşarak sesli bir not girin, otomatik olarak yazıya dönüştürülsün. Bir posterinmakbuzun yad dökümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra kolayca düzenleyin veya arayarak kolayca bulun. Google keep aklınızdaki bir düşünceyi veya bir listeyi daha sonra kullanmak için kaydetmenizi ve arkadaşlarınızla yada ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır.

google keep
google keep

10.Hızlı Bütçe-Gider ve Bütçe Yöneticisi

Gelir ve giderlerinizi kontrol edebilir ve tasarruflarınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Hızlı Bütçe uygulamasında, paranızı daha iyi bir şekilde yönetmeniz için pek çok araç bulunmaktadır: çeşitli çizelgeler, kullanışlı bir takvim vs. En fazla beş cihaz ile senkronize edebilirsiniz.

Hızlı Bütçe - Gider ve Bütçe Yöneticisi
Hızlı Bütçe – Gider ve Bütçe Yöneticisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here