Ana sayfa Grafik Tasarım Deep Nostalgia Nedir, Nasıl Kullanılır? Özellikleri Nelerdir?

Deep Nostalgia Nedir, Nasıl Kullanılır? Özellikleri Nelerdir?

258
0
Deep Nostalgia Nedir?  Nasıl Kullanılır?

Deep Nostalgia nedir? Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan yepyeni yazılımlar sosyal medya platformlarında yayılmaya devam ediyor. Bir akım haline gelen Deep Nostalgia, son dönemlerin en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. Deep Nostalgia nasıl kullanılır? Fotoğraf değiştirme veya hareketlendirme işleviyle kullanılabilen uygulama ile birlikte özel görseller elde etmek mümkündür. Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı uygulamada göz ve ağız hareketlerinde değişiklikler yapıldığı için ortaya farklı bir görüntü çıkıyor.

Fotoğrafın hareket ediyormuş gibi olmasını sağlayan yeni uygulama ile birlikte hem eski hem de yeni fotoğraflara işlem yapmak mümkün oluyor. Uygulamanın içinde yer alan video canlandırma özelliği eski fotoğraflara hareket kazandırıyor. İlgi çekici uygulamanın yapımcısı olan My Heritage, dünya genelinde çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanan fikriyle ilgi çekiyor. Siz de fotoğraflarınızı hareketlendirmek ve ilgi çekici görseller oluşturmak için popüler uygulamayı kullanabilirsiniz.

Deep Nostalgia Nedir?  Nasıl Kullanılır?

Deep Nostalgia Özellikleri

Bilim ve teknoloji alanında hizmet veren My Heritage tarafından yapay zeka teknolojisiyle üretilen Deep Nostalgia, son dönemlerin öne çıkan uygulamalarından biridir. Deep Nostalgia nedir? Daha önceden hazırlanan videoları kullanan uygulama, kullanıcıların yüklediği fotoğraflar üzerinde değişiklik yapabiliyor. İnsan yüzlerindeki mimik hareketlerini gerçekleştiren uygulama, aynı anda birçok yüz için değişiklik işlemler yapıyor. Fotoğraf geliştirici uygulamasıyla birlikte farklı yapılardaki yüz biçimlerine çeşitli animasyonlar ekleniyor.

Gülümseme, göz kırpma veya hareket etme gibi animasyonların eklenebildiği fotoğraflarla birlikte ortaya benzersiz görüntüler çıkıyor. Ücretsiz olan uygulamayı kullanan kişiler, hayatını kaybetmiş akrabalarının resimlerini kullanarak mutlu anılarını hatırlıyor. My Heritage, yaşanabilecek güvenlik sorunlarının önlenmesi için uygulama içerisinde ses özelliğinin kullanılmasına izin vermiyor. Nostaljik bir amaç taşıyan uygulama ile birlikte kullanıcıların sevdikleri insanları hatırlaması sağlanıyor.

Deep Nostalgia Nasıl İndirilir?

Sosyal medyada akım hale gelen bazı uygulamalarla birlikte çeşitli aktiviteleri yapmak mümkündür. Instagram ve Twitter gibi sosyal paylaşım platformları aracılığıyla ün kazanan farklı mobil uygulamalar kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu uygulamalardan biri olan Deep Nostalgia ile eski fotoğraflara hareketlilik kazandırmak mümkün oluyor. Nostaljik resimlere eklenebilecek yüz hareketlendirme sistemi ile birlikte kullanılan uygulamayı dünya genelinde çok sayıda kullanıcı tercih ediyor. Kullanıcılar, uygulamayı nasıl yükleyeceği konusunda da araştırma yapmaktadır.

İsrailli teknoloji şirketi tarafından geliştirilen uygulamayı kullanmak için farklı işletim sistemlerine sahip olan akıllı cihazlar gerekiyor. Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilen uygulama için üyelik gerekiyor. Uygulamayı indirmek için şu aşamaları takip edebilirsiniz;

  • Mobil cihazınızın işletim sistemine uygun olan uygulama mağazasına giriş yapın.
  • Uygulama mağazasında Deep Nostalgia isimli uygulamayı bularak cihazınıza indirin.
  • Yükleme işlemini yaptıktan sonra üye olup giriş yaparak fotoğraf yüklemeye başlayabilirsiniz.

Görüldüğü üzere basit ve hızlı bir şekilde yapılabilecek işlemlerle birlikte Deep Nostalgia uygulamasını kullanmak mümkündür. Sisteme yüklediğiniz farklı fotoğraflara hareket kazandırarak muhteşem görseller elde edebilirsiniz.

Deep Nostalgia Nedir?  Nasıl Kullanılır?

Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır?

Ünlü sosyal medya fenomenleri tarafından da sıklıkla kullanılan ve kısa süre içinde dünya genelinde yayılan Deep Nostalgia, yüzlerce farklı fotoğraf hareketlendirme animasyonunu içeriyor. Hayatını kaybetmiş aile büyüklerinin eski fotoğraflarını sisteme yükleyen kullanıcılar, istedikleri animasyonu tercih ederek fotoğraf hareketlendirme yapıyor. Uygulamayı kullanmak için ilk olarak Deep Nostalgia isimli uygulamanın cihazlara yüklenmesi gerekmektedir.

Akıllı telefonlardan uygulamaya giriş yaptıktan sonra “fotoğraf yükle” isimli menüden sisteme yükleme yapmak mümkündür. Fotoğraf yükledikten sonra animasyon seçimi gerçekleştirilir. 30 saniye gibi kısa bir süre içinde farklı yönlere hareket eden veya gülümseyen insan yüzlerini oluşturmak mümkündür. Deep Nostalgia nedir? Tamamen ücretsiz bir şekilde üye olunan uygulama pratik bir şekilde kullanılabilir. Google ve Apple uygulama mağazalarından indirilen uygulamayı güvenli bir şekilde yükleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here