Ana sayfa Teknoloji Bim Dijitsu Vantilatör Özellikleri Ve İncelemesi

Bim Dijitsu Vantilatör Özellikleri Ve İncelemesi

605
0
bim dijitsu vantilatör
bim dijitsu vantilatör

Yazın sıcak havalarda nasıl serinleyeceğinizi düşünen kişilerdenmisiniz ? Merak etmeyin yalnız değilsiniz 🙂 Yazın evde otururken yapış yapış olanlar için bir nebze olsun serinlemek amacıyla Bim’e Dijitsu Vantilatör geldiğini duydum. Sizler için Bim Dijitsu Vantilatör incelemesi yaptım. Uygun fiyatlı düşük-orta kalite ürün gruplarını bizlere sunan Bim mağazaları bu hafta Dijitsu Vantilatör getirmiş. Peki Bim Dijitsu Vantilatör alınır mı inceleyelim.

119 TL’ye Bim’de satılan Dijitsu Vantilatör ilk bakışta oldukça basit bir ürün görünsede montajını yapıp çalıştırdıktan sonra iyiki almışım diyebileceğim bir ürün oldu. Şunu unutmayın ki kesinlikle bir klima etkisi beklemeyin. Çünkü vantilatörler içerideki havayı pervane yardımıyla dağıtmaya yarar. Anlıyacağınız vantilatörler anlık serinleme aracı olarak kullanılır. Neyse efenim sözü daha fazla uzatmadan bu ufak ama etkili aletin özelliklerinden bahsedelim 🙂

Bim Dijitsu Vantilatör Özellikleri

  • Pervane boyu 16 inç yani 40 cm.
  • 45 W motor gücüyle oldukça yeterli bir performansa sahip.
  • Ayarlanabilir 3 farklı hız seçeneği.
  • 3 yapraklı pervane şekli mevcut. Bu benim gözümde eksi bir puan daha önceki denemelerimde 4-5 üçgen dilimli vantilatörlerin daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • Pervaneyi koruyan ızgara metal. Kırılmaya dökülmeye karşı sağlam diyebilirim.
  • Ortalama 145 cm boyutu olan ürünün en çok beğendiğim yanı oldukça sessiz çalışma özelliği olması.
  • 120 dakikalık zaman ayarlı çalışma ve bunun yanında ufak bir alet olması sebebiyle henüz elektrik faturamız gelmemiş olmamasına karşın düşük elektrik tüketimi yapıcağını düşünüyorum 🙂
  • Dönme açısını sabitleme ve isterseniz döner başlıklı olarak kullanabilme.
  • Siyah ve beyaz olarak 2 farklı renk seçeneği
  • Yetmedi 2 yıl garanti 🙂

Dijitsu Vantilatör İncelemesi

Evet dostlar gördüğünüz gibi Dijitsu vantilatör oldukça yeterli. 119 TL’ye alacağınız bir vantilatörden ne bekliyorsanız bence bütün beklentilerimi karşıladı. Tabikide gönül isterdi ki nem ayarı olsun, buhar teknolojisi sayesinde gerçek soğutma yapsın. Fakat aldığınız ürün 119 TL gibi uygun bir fiyat bandında olduğu için benim en çok beklediğim şey performansı iyi olur mu sorusuydu. Ürünü alıp eve kurduğumda 2 metre uzaklaştırmama rağmen 1 kademede oldukça serinliğini hissedebiliyorum. Daha önce birkaç farklı sitede 89 ve 99 TL ye gördüğüm bu ürün şuan Bim mağazalarında 119 TL ye satılıyor. Bu ürünün birde sanayi tipi olanı mevcut lütfen onlarla karıştırmayın. Vantilatörü dilerseniz döner başlığı sayesinde ürünü çalıştırırken etrafada serinlik vermesi için tek tuşla açılı dönüş sağlayabiliyorsunuz. Peki Bim dijitsu vantilatör alınır mı ?

dijitsu vantilatör alınır mı
dijitsu vantilatör alınır mı

Bim Dijitsu Vantilatör Alınır mı ?

Yukarıda aslında düşüncelerimle bu sorunun cevabını verdim. Fakat burada detaylandırmak gerekirse bu ürün 119 TL ye alınabilecek iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Alternatif markalar internette mevcut fakat ürünle ilgili sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ürünle iglili tek negatif olarak gördüğüm şey 3 yapraklı pervane sistemi olmasıydı. Fakat buna rağmen dönme hızı iyi olduğu için sorun çıkarmıyor. 2 yıl garanti firma tarafından veriliyor fakat basit bir ürün olması sebebiyle düzgün kullandığınız taktirde uzun ömürlü olucağını düşünüyorum. Bu yüzden bim dijitsu vantilatör alınır mı sorusuna evet düşünmeden alabilirsiniz diyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here