Ana sayfa Teknoloji Bim Bilicra Akıllı Çocuk Saati İncelemesi

Bim Bilicra Akıllı Çocuk Saati İncelemesi

2464
0
bim bilicra akıllı çocuk saati
bim bilicra akıllı çocuk saati

Günümüzde çocuklarınızın güvenliğini ne kadar iyi sağlayabiliyorsunuz ? Geleneksel yöntemlerle bir çoğunuz “yanımdan ayırmıyorum, tek başına bir yere göndermiyorum” diyebilirsiniz. Fakat bunlar yeterli değil. Güvenlik söz konusu olduğunda hayatımızın en önemli varlıkları çocuklarımızı dış çevreye karşı korumak oldukça önemli bir hal aldı. Teknolojinin gelişmesiyle bizlere yol gösteren firmalardan biriside Ege Üniversitesi’nde Ar-Ge merkezi olan Bilicra firmasının üretmiş olduğu akıllı çocuk saatleridir. Türk yapımı olması ve yazılımı ile kültürel ihtiyaçlara cevap vermesi açısından oldukça kullanışlı olan Bilicra akıllı çocuk saatlerini bu yazımızda sizler için inceleyeceğiz. Bim mağazalarında 499 TL gibi bir rakama satışa konulan Bilicra akıllı çocuk saati alınır mı ? Bim Bilicra akıllı çocuk saati özellikleri nedir, Bim Bilicra akıllı çocuk saati incelemesi bütün detaylarıyla yazımızda…

Çocukların eğitiminde belirli yaşlar aralığında teknolojinin payı birçok uzman tarafından eleştirilse de teknolojinin sunmuş olduğu kolaylıklardan faydalanmak gerektiğini düşünenlerdenim. Okul çağındaki çocuklara cep telefonu vermek bazı yaşlarda sorun yaratabilir. Bu durumda çocuklarınızla haberleşmenin sağlanması, her an nerede olduğunu bilmeniz açısından telefona alternatif olabilecek akıllı çocuk saatleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Bilicra akıllı çocuk saatleri konusunda ihtiyacınız olabilecek bütün herşeyi düşünmüş diyebilirim. Sözü daha fazla uzatmadan Bim mağazalarında satılan Bilicra akıllı çocuk saatinin özelliklerinden bahsedelim.

bim bilicra akıllı çocuk saati özellikleri
bim bilicra akıllı çocuk saati özellikleri

Bilicra Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

  • Konum izleme sayesinde cep telefonunuzdan anlık çocuğunuzun nerede olduğu görebilirsiniz.
  • Rehberinde bulunan ve sizin belirleyebileceğiniz 15 kişiyi arayabilme özelliği
  • Telefonunuzdan akıllı saate sesli ya da yazılı mesaj gönderebilme.
  • Akıllı saatin nerede olduğunu görebilip komutlarla yönlendirebileceğiniz mobil uygulama desteği
  • S.O.S (acil çağrı) özelliği
  • Acil durumlarda çocuğunuz tek tuşla S.O.S butonuna basabilir ve bu durumda size ve belirlediğiniz kişilere konumunu bildirebilir.
  • Belirleyeceğiniz sanal bariyer ile akıllı saat istediğiniz bölgenin dışına çıktığında size bilgi verir.
  • 1,5 saatte full sarj dolumu
  • 1,5 saat şarj ile 24-72 saat arası kullanım imkanı

Yukarıda sizler için Bim mağazalarında bu hafta satışa sunulacak Bilicra akıllı çocuk saatlerinin özelliklerini inceledik. Bilicra akıllı çocuk saatlerinin içerisinde bulunan sim kart sayesinde GPS desteği ile istediğiniz zaman siz ya da çocuğunuz arama yapabilir. Belirlediğiniz kişiler dışında hiçbir numarayı arayamaz. GPS ve GSM özelliği sayesinde çocuğunuzu telefonunuzda, iphone/ipadinizde anlık izleyebilirsiniz.

Çocuğunuz kendisini tehlikede hissettiği zamanlar acil çağrı butonuna 3 saniye basılı tuttuğunda acil durum modu etkinleştirilir. Bu durumda ilk belirlenen numara aranacaktır.

bilicra akıllı çocuk saati incelemesi
bilicra akıllı çocuk saati incelemesi

Geçmişe dönük olarak görebileceğiniz ayak izi modu ile çocuğunuzun son 3 saat içerisinde ya da günlük/haftalık periyotlarda nerelere gittiğini adım adım görebileceksiniz.

Bim mağazasında satılan Bilicra akıllı çocuk saatleri fiyatı nedir ? Normalde akıllı saatin kendi internet sitesinde şuan ki satış fiyatı 699 TL olarak görünmekte olup Bim mağazalarında 21 Ağustos 2020 tarihinden itibaren 2 yıl garantili olacak şekilde 499 TL ye satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here