Ana sayfa Grafik Tasarım Adobe Genuine Software Integrity Service Silinmiyor Hatası Çözüm Yöntemi

Adobe Genuine Software Integrity Service Silinmiyor Hatası Çözüm Yöntemi

644
0
Adobe Genuine Software Integrity Service Silinmiyor Hatası Çözüm Yöntemi

Adobe genuine software integrity service silinmiyor hatası bilgisayar kullanıcılarının sık sık karşılaştığı problemlerden bir tanesidir. Türkçe’ye Adobe yazılımınız orijinal değil, olarak tercüme edilen bu hata korsan kullanımı engellemek için alınan bir önlemdir. Grafik tasarımcılarının yoğun olarak kullandığı Adobe programı, bazı durumlarda hata vermektedir. Bireylerin işlemlerini aksatmasına neden olan bu hatanın ortadan kaldırılması gerekir.

Lisanslı olarak kullanılmayan Adobe programlarının kullanımı engelleyen bazı engeller bulunur. Bu engellerin çözümü için geliştirilen birtakım yöntemler bulunmaktadır. Bu noktada hatayı aldıktan sonra cihazınızda bulunan tüm Adobe programlarını kaldırmanız gerekmektedir. Ardından çerezleri temizleyip Adobe programlarını tekrar yükleyebilirsiniz. Bu yöntem problemin çözümü için kullanılan en yaygın yöntemlerden bir tanesidir.

Adobe Genuine Software Integrity Service Silinmiyor Hatası Çözüm Yöntemi

Adobe Genuine Integrity Service Silinmiyor Hatası Çözüm Yöntemi Var Mı?

Adobe genuine integrity service silinmiyor hatası çözüm yöntemi Adobe kullanıcılarının en çok merak ettiği noktalardan bir tanesidir. Adobe programlarını lisanssız olarak kullanan bilgisayar kullanıcılarının sık sık karşılaştığı bu sorunun çözülmesi ile sizler de cihazınızı özgürce kullanabilirsiniz. Adobe’ye ait olan Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects, Premier programlarını kusursuz bir şekilde kullanma olanağı sunan en kesin yol lisanslı program kullanmaktır. Ücret ödeyerek lisanslı program kurulumu yaptıysanız bu hatayla karşılaşma ihtimaliniz yoktur.

Ancak crack kullanarak kurulumunu gerçekleştirdiğiniz bu uygulamaların kullanımına engel olan bir güvenlik duvarı bulunmaktadır. Sizler de programınızın orijinal olmadığına dair Adobe’den uyarı alıyorsanız bu noktada Windows ara yüzünde birtakım işlemler gerçekleştirerek bu hatadan kurtulabilirsiniz. Arama bölümüne “Hizmetler” yazarak bu dosyayı çalıştırın. Ardından Adobe Genuine Monitor Service ve ardından Adobe Genuine Software Integrity Servise hizmetlerine çift tıklamanız gerekir. Bu noktada başlangıç noktasını devre dışı olarak değiştirerek durdur seçeneğini tıklamanız gerekir. Bu işlemden sonra güvenlik duvarı kaldırılmış olacaktır.

Adobe Genuine Software Integrity Service nedir?

Adobe genuine software service hatası, Adobe kullanıcılarının en sık karşılaştığı problemlerden bir tanesidir. Korsan programların önüne geçmek amacı ile hazırlanan bu güvenlik duvarının aşılması için geliştirilen birtakım yöntemler bulunmaktadır. Sizler de lisanslı olmayan Adobe programları kullanıyorsanız bu hatayı alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu durumda cihazınızdaki Adobe programlarını kaldırıp çerezleri temizleyerek tekrar yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Adobe programlarını kullanırken herhangi bir hatayla karşılaşmamak için lisanslı ürün tercih etmeniz gerekmektedir.

Hata geldiği an Adobe’nin yönlendirmesi ile lisanslı ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu problemi programları kaldırarak çözümleyebileceğiniz gibi Windows Hizmetler bölümü üzerinden de halledebilirsiniz. Adobe Genuine Monitor Service ve ardından Adobe Genuine Software Integrity Servise hizmetlerini devre dışı bırakarak Adobe programlarını özgürce kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle grafik tasarımcılarının bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde kullanması gerekmektedir. Bu yöntemlerle sizler de kesintisiz bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Adobe Genuine Software Integrity service kaldırma Mac

Adobe genuine software service hatası Windows yazılımında olduğu gibi Mac yazılımında da sıkça karşılaşılmaktadır. Oldukça geniş bir program yelpazesine sahip olan Adobe’nin markasını korumak adına aldığı önlemlerden bir tanesi de lisans denetim işlemidir. Bu doğrultuda cihazınızda kullandığınız lisanssız Adobe programları, firma tarafından tespit edilmekte ve kullanımı engellenmektedir. Adobe genuine software integrity servic hatası olarak isimlendirilen bu problemin Mac bilgisayarlarda nasıl çözümlendiği büyük bir merak konusudur.

Eğer sizler de Mac bilgisayarınızda bu ve bunun gibi hatalar alıyorsanız yardımcı bir uygulama kullanabilirsiniz. Washing Machine for Mac programı bu noktada oldukça faydalı olmaktadır. Bu programı cihazınıza yükleyerek sisteminizi temizleyebilirsiniz. Mac’inizdeki problemleri bulması için otomatik tarama işlemi ile muhtemel tüm problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer lisanslı ürün kullanıyorsanız ve buna rağmen hata alıyorsanız, tarafınıza ulaştırılan bağlantıyı takip ederek çözüme ulaşmanız önerilmektedir.

Adobe Genuine Software Integrity Service Silinmiyor Hatası Çözüm Yöntemi

Adobe Genuine Software Integrity Service uyarısı

Adobe genuine software integrity servic uyarısı birçok cihazda verilmektedir. Bu uyarı, kullanılan Adobe programının orijinal olmadığı anlamına gelmektedir. Sizler de eğer cihazınızda orijinal olmayan bir Adobe programını kullanıyorsanız bu hatayı alma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu problemin aşılması için geliştirilen farklı çözüm yolları bulunmaktadır. Bu yollar kullanılan bilgisayarın yazılım türüne göre değişkenlik gösterir.

Cihazınızın Windows mu yoksa Mac OS yazılımına mı sahip olduğunu belirledikten sonra buna uygun bir yöntem denemelisiniz. Eğer Mac bilgisayarınızda orijinal bir Adobe sürümü kullanıyorsanız ve buna rağmen hata alıyorsanız bu noktada da takip etmeniz gereken adımlar mevcuttur. Adobe programınızın son sürümünü güncelledikten sonra yazılımla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Son sürümü kullandığınızı yetkililere doğruladıktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here