Ana sayfa Teknoloji A101 Hi Level 43 İnç Televizyon İnceleme Kullanıcı Yorumları

A101 Hi Level 43 İnç Televizyon İnceleme Kullanıcı Yorumları

3432
0
A101 hi level 43 inç televizyon inceleme
A101 hi level 43 inç televizyon inceleme

Herkese selamlar duydum ki a101 mağazalarına zamanında yüksek fiyattan satın aldığım hi level 43 inç televizyon şok fiyata gelmiş 🙂 İlk başta üzüldüm tabi çünkü ben 1900 liralardan almıştım. A101 bu konuda mükemmel fiyat politikası ile orta-yüksek kalite ürün bazında elektronik eşyaları satmayı devam ediyor. Yeni ev kuracaklar ve orta gelirli ailelerin vazgeçilmez adresi olan a101 mağazasında bu televizyonu bu fiyata görünce sizler için bir inceleme yapmak istedim. Sözü daha fazla uzatmadan a101 hi level 43 inç televizyon inceleme yazısına başlayalım.

Evet dostlar herşeyden önce söylemeliyim ki bu televizyon çok para harcamak istemeyenler için biçilmiş kaftan. Nasıl yani ? 4-5 bin TL bir televizyona vermiyim, alıyım uzun yıllar kullanıyım, bir sorun olursada teknik servis bana zorluk çıkarmasın diyenler için oldukça ideal özellikleri olan hi level 43 inç (109 ekran) televizyon alınır mı sizler için bakalım.

a101 hi level 43 inç özellikleri
a101 hi level 43 inç özellikleri

A101 Hi Level 43 İnç Televizyon Detaylı İnceleme

Ben bir teknoloji mağazasından bundan yaklaşık 6 ay kadar önce 1900 küsür TL ye ürünü satın almıştım. Şuan a101 mağazasında hi level 109 ekran televizyon 1549 TL arada ciddi bir fark var gördüğünüz üzere. Ürünün özellikleri ile incelememize başlayalım:

  • Ürün uydu alıcılı smart tv olması olması sebebiyle android tabanlı oluşu kullanımını oldukça kolaylaştırıyor. İçerisinde bulunan uygulamalar sayesinde youtube ya da farklı platformlara televizyonun wifi özelliği sayesinde istediğiniz filmi, müziği dinleyip izleyebilirsiniz.
  • 109 ekran hi level televizyon FULL HD (1920*10880) görüntü kalitesine sahip. Görüntü kalitesinde yüksek parlaklık özelliği ile gündüz evinizin içine giren güneş ışığından etkilenmeyip gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.
  • Dahili uydu alıcısı sayesinde ortalıkta dolaşan kablolar yok oluyor ve bu da görüntü kirliliğinin azalması açısından önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.
  • 8 gb dahili hafızası ile istediğiniz youtube,netflix gibi platformlardan dizi,film ve müziği televizyonun kendi hafızasında saklayabilir ve 400 HZ yenileme hızıyla görüntüleri piksel piksel olmadan izleyebilirsiniz.
  • 2 adet 8w lık dijital optik ses çıkışı ile oldukça yeterli ses düzeyi.
  • 2 adet HDMI çıkışı ile laptopunuzdaki görüntüyü kolaylıkla televizyona aktarabilirsiniz.
  • 2 adet usb girişi ile flash bellekten müzik dinleme, film izleme yapabilirsiniz.
  • En iyi özelliklerinden biriside telefonunuzdaki bir görüntüyü kablosuz bir şekilde uygulamalar aracılığıyla rahatlıkla televizyona aktarabiliyorsunuz.

Üretim yeri Türkiye olması sebebiyle teknik anlamda bir sorun yaşadığınızda tamir sorunu yaşamayacağınız bir ürün. Ayrıca kişisel fikrimi söylemem gerekirse kullandığım günden beri herhangi bir sorun yaşamadım. Hi level markasını almadan önce araştırdığımda 2004 yılında kurulduğunu ve gerçekten yüksek performanslı ürün sattıklarını kullanıcı yorumlarından da görmüş oldum.

Ürün a101 mağalarında 2 yıl SUNNY tarafından garantili olarak satılmakta. Ürün kredi kartlarına 1635 TLl taksitli fiyatı bulunmakta. Bu açıdan ödeme kolaylığı sunan a101 mağazasında dileyenler bu fiyata satın alabilir.

A101 hi level 43 inç televizyon inceleme yazımızı tamamladık. Ürünle ilgili birkaç kişisel yorumumu daha yapmam gerekirse kendi kullanımlarım sonucunda bugüne kadar hissettim olumsuz bir yön göremedim. Tabiki 5000-6000 TL lik televizyon görüntü kalitesi beklemeyin fakat hi level 43 inç televizyon tam bir fiyat/performans ürünü diyebilirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here