Ana sayfa Sağlık Virüsler İçin En İyi El Dezenfektanı Listesi 2021

Virüsler İçin En İyi El Dezenfektanı Listesi 2021

1389
0
el dezenfektanı listesi
el dezenfektanı listesi

Son zamanlarda artan virüs salgınlarıyla birçok kişi el temizliğine önem veriyor. El temizliği diyince aklımıza ilk gelen şeylerden biriside el dezenfektanı. Ellerimizi temizlerken kullandığımız birçok yöntem var. Bunlardan bazıları antibakteriyel jel ve dezenfektan sprey dir. Fakat bunlardan en koruyucusu sağlıklısı hangisi ? Sizler için en sağlıklı ve kullanışlı büyük ilgi gören el temizleme listesi oluşturduk. Sağlığınızı bozabilcek alkol oranı yüksek, paraben içeren el temizleyicilerden uzak durunuz.

En Sağlıklı El Dezenfektanı Listesi 2021

1.Konix Antibakteriyel Jel El Dezenfektanı

Konix Antibakterijel Jeli elinize az miktar sürmeniz yeterlidir. Ürün cildinize iyice dağıtın ve ellerinizi ovuşturun. El dezenfektanı olarak su ve sabun olmadan temizlik yapabilirsirsiniz. Mikrop ve bakterilere karşı etkilidir.

konix  temizleyici
konix temizleyici

2.Cleaner Antibakteriyel Solisyon El ve Cilt Dezenfektanı

Ürünü evinizde iş yerinizde,arabanızda ve daha birçok yerde kullanımı pratik spreyli, pompalı olması sayesinde, kolay ve istenen miktarda uygulama yapılabilir. Bakteri ve mikroplardan korunmak için en çok satılan el temizleyici ürünlerinin başında gelir.

cleaner antibakteriyel solüsyon
cleaner antibakteriyel solüsyon

3. Dermosept Handplus El Temizleyici

Sprey olması günlük hayatta daha kullanışlı olmasının yanında içerdiği alkol oranıyla virüslerden korunmanıza yardımcı olucak ürünlerden birisi. İçindekiler: Etil Alkol %58, İzopropil Alkol %12, Chlorhexidine Digluconate %0,2.

Dermosept Handplus
Dermosept Handplus

4.Farmasi El Temizleme Jeli

Türk malı olması ve uzun süreli koruma, durulama kurulamaya gerek bırakmaması, elde yapışkanlık hissi bırakmaması, ferahlatıcı etkisi, paraben ve triklosan içermemesi ile test edilmiş antibakteriyel jel bir ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

farması el dezenfektanı jeli
farması el dezenfektanı jeli

5.Eyüp Sabri Tuncer Antibakteriyel El Temizleme Jeli

Özenle geliştirilmiş formülü sayesinde yıllardır bütün ürünlerini kullandığımız eyüp sabri tuncer markasının tavsiye edilen kullanışlı bir antibakteriyel jel. Güzel kokulu esansiyel yağlar içermektedir, parfüm içermez.

Eyüp Sabri Tuncer Antibakteriyel El Temizleme
Eyüp Sabri Tuncer Antibakteriyel Jel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here