Ana sayfa Sağlık Virüsler İçin Bağışıklık Güçlendirici Takviye Listesi 2021

Virüsler İçin Bağışıklık Güçlendirici Takviye Listesi 2021

1028
0
bağışıklık güçlendirici takviye
bağışıklık güçlendirici takviye

Kış ayları gelince birçok kişinin internette yaptığı aramalarda biriside en iyi bağışıklık güçlendirici takviye konusudur. Kış & Sonbahar mevsimlerinin gelmesiyle vucudunuzda yeterince beslenemediğinizde yorgunluk, halsizlik, vitaminsizlik oluşmakta. Bütün bunlara bağlı olarak vucudunuzun bağışıklığı mikroorganizma ve virüslere karşı açık bir tehdit oluşturuyor. Vucudumuzun çeşitli virüs ve bakterilere karşı dayanıklılığını arttırmak için bağışıklık güçlendirici takviye listesi yazımızın devamını okuyunuz…

Son zamanlarda küresel boyutlara ulaşan virüs salgınları (Domuz gribi, Coronavirüs vb.) sebebiyle herkes bağışıklık sistemini güçlendirici takviye ve doğal yöntemleri kaynak ediniyor. Uzmanlar bağışıklık güçlendirici takviye olarak bitkisel kaynakların yanında birtakım multivitaminleri önermektedir.

bağışıklığı destekleyen takviyeler
bağışıklığı destekleyen takviyeler

Bağışıklık Güçlendirici Takviye Listesi 2021

1.Bol Bol Su İçin

Vucudumuzun yaklaşık %70 i sudan oluşuyor. Uzmanlar sağlıklı bir birey için günde en az 2.5 litre su içmelerini öneriyor. Vucudumuzdaki işlevlerin yerine getirilmesinde su büyük önem taşıyor. Su vucuttaki zarar maddelerin dışarı atılmasından tutun hücre ve dokuların beslenmesine,sindirim sistemine sağladığı yararlar açısından hayatımızın olmazsa olmazlarından birisidir. Bu açıdan bağışıklık güçlendirici takviye olarak listemizin en başında gelmektedir.

2.Pharmaton 60 Kapsül

Pharmaton vitality içerisinde Ginseng (Panax G115) bulunması açısından oldukça zengin besin değerlerine sahiptir. Vitality ürünü içerisinde bağışıklık güçlendirici olarak birçok mineral bulunmaktadır. Ürünün içerisinde A vitamini, B12 ve B6 ve enerji açısından yüksek B vitaminleri, C, D ve E vitaminleri, demir, bakır, çinko, manganez ve selenyum mineralleri bulunmaktadır.

bağışıklık güçlendirici takviye
bağışıklık güçlendirici takviye

3.Imuneks 10 Mg 40 Kapsül

İçerisinde beta glukan bulunan imuneks ürünleri bağışıklığı destekleyen takviye edici bir kapsüldür. Beta glukanlar vucudumuzda birçok hastalığın ( yüksek kolesterol, diyabet, kanser, yüksek tansiyon ) tedavisi için destekleyici mahiyette kullanılmaktadır. Yorgunluk, halsizlik, mevsim geçişleri, grip gibi hastalıklarda destekleyici görevi görürler.

bağışıklık güçlendirici takviye-imuneks
imuneks

Bağışıklık Güçlendirici Takviyeler Listesi 2021

4.Zade Vital Çörek Otu Yağı 900 Mg 60 Kapsül

Çörek otu yağı alternatif tıpla ilgilenenler için müthiş bir doğal kaynak. İçerisinde vucudumuza anlatmakla bitiremeyeceğimiz faydalar sunan çörek otu yağı stres depresyon ve gerginlikten uzaklaştırır, sürekli yorgunluğa iyi gelir, vucudun bağışıklık sistemini güçlendirir ve virüslere karşı direnç sağlar, eklem ağrıları ve romatizmaya iyi gelir ve uykusuzluk problemleri gibi birçok sorunla başeder.

zadevital
zadevital çörek otu yağı

5.Osteocare 90 Tablet

Osteocare önde gelen beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış kalsiyum açısından oldukça zengin bir bağışıklık güçlendirici takviye grubunda yer alır. İçerisinde insan vucudu için faydalı olan D3 vitamini, kalsiyum, bakır ve çinko gibi temel elementleri bulundurmasının yanında magnezyum özüde barındırır. Ayrıca esansiyel yağ olarak bilinen EPA & DHA kalbin sağlıklı bir şekilde çalışmasına katkıda bulunur.

Osteocare
Osteocare

6.Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı

Ürün içerisinde reishi mantarı antidepresan, antibakteriel, antiviral, antiülser ve antioksidan görevi görmektedir. Vucudunuzda ağrı kesici ve ateş düşürücü, doğal bir detoks, bağışıklık güçlendirici virüslere karşı doğal bir direnç sağlar. Alzheimer, nezle ve eklem ve kas ağrılarına ve sinir hastalıkları üzerine etkileri olduğu görülmektedir.

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi
Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi

7.Ocean Plus 1200 mg Saf Balık Yağı 50 Kapsül

Ocean plus derin okyanuslardan elde edilmiş sağ balık yağı içerir. İçerisinde omega 3 yağlarında EPA ve DHA ile kalp sağlığını korur ayrıca beynin gelişimi ve sinir sistemine faydaları vardır. Destekleyici gıda takviyesi olarak en çok tüketilen ürünlerin başındadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here