Ana sayfa Popüler Netflix Aksiyon Filmleri Hangileridir? Güncel Netflix Aksiyon Filmleri 2021

Netflix Aksiyon Filmleri Hangileridir? Güncel Netflix Aksiyon Filmleri 2021

155
0
Netflix Aksiyon Filmleri Hangileridir? Güncel Netflix Aksiyon Filmleri 2021

Netflix aksiyon filmleri hangileridir? Pandemi zamanında insanlar vakitlerini güzel filmler izleyerek geçirmek istemektedir. Netflix platformu, çeşitli kategorilerde filmleri aboneleriyle buluşturmaktadır. Netflix aksiyon filmleri, heyecanlı ve nefes kesen sahneleri izlemekten hoşlananlar için ideal bir kategoridir. İşte en çok sevilen ve takip edilen Netflix aksiyon filmleri listesi:

  • Django Unchained (Zincirsiz)
  • John Wick3: Parabellum
  • Army Of The Dead
  • Awake
  • OutsideTheWire
  • Red Notice
  • Fear Street
  • Things Heard And Seen
  • El Camino: A Breaking Bad Movie
  • Triple Frontier

Netflix Aksiyon Filmleri Hangileridir? Güncel Netflix Aksiyon Filmleri 2021

Django Unchained (Zincirsiz)

Aksiyon türünde 8,4 IMDB puanına sahip. Başrollerinde Christoph Waltz ile Jamie Foxx paylaşmakta. Filmi etkileyici kılan konusu kadar yıldızlardan oluşan kadrosudur. Leonardo Di Caprio, Samuel Jackson ile Kerry Washington gibi ünlü yıldızların yer alıyor. Dr. Schultz ile Django’nun yolları kesişince film başlar. Dr. Schultz bir ödül avcısıdır. Django ise köle. Dr. Schutz ile Django’nun eski efendisini ele geçirmek üzere ikili anlaşmaya varırlar. Her geçen gün kendini geliştiren Django, köle ticaretiyle kaybettiği eşini bulmak için kolları sıvar. Her bir sahnesi etkileyici diziyi Netflix’ten büyük keyifle izleyebilirsiniz.

John Wick3: Parabellum

Keanu Reeves’in başrolünde oynadığı filmin aksiyonu ve adrenalini oldukça yüksektir. IMDB puanı 7,4 olan filmde aksiyonun olmadığı bir sahne bulmakta zorlanabilirsiniz. Serinin 3.sü olan Parabellum, suikastçı John Wick’i bulup getirene 14 milyon dolarlık ödül konulmuştur. Ödülü almak isteyen katiller ordusu John Wick’in peşine düşmüştür. High Table, suikastçıların uluslararası locasıdır. Locanın önemli üyelerinden biri öldürülmüştür. Sonuç olarak John Wick aforoz edilir. Ancak John Wick’in geri dönüşünü bekleyenler vardır. Kan, şiddetin çok fazla olduğu filmde cinsellik bulunmamakta.

Army Of The Dead

Filmin yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Zack Snyder oturmakta. Aksiyon türünün etkileyici örneklerinden olan filmin oyuncu kadrosunda Chris D’Elia, Tig Notaro ve Dave Bautista yer almakta. John Wick 3 filminden ilham alan Army Of The Dead, Warner Brothers ile anlaşmışken sonrasında durum değişmiştir. Netflix’in satın aldığı filme 90 milyonluk bütçe ayrılmış. Las Vegas’ta zombi salgını olmuştur. Paralı askerlerden oluşan bir grup karantina alanına girerek en büyük soygunu yapmayı planlamaktadır. Filmi Dawn of the Dead filminin devamı olarak görebiliriz.

Awake

Oyuncu kadrosunda Gina Rodriguez, Ariana Greenblatt, Barry Pepper ile Jennifer Jason Leigh’in yer aldığı filmi Mark Raso yönetmiş. Dünyada ani bir küresel olay meydana gelmiştir. Yaşanan olay sonrasında bütün elektronik cihazlar yok olmuştur. Cihazlar yok olunca insanların uyku düzenleri bozulmuş hatta yetenekleri tamamen kaybolmuştur. Ortaya çıkan krizler dünyayı yok oluşa doğru sürüklemektedir. Jill, eski bir askerdir. Sorunlu bir geçmişi vardır. Aklını kaybetmeden önce kendini, dünyayı ve kızını kurtarmalıdır.

Outside The Wire

Damson İdris, Kristina Tonteri Young ve Anthıny Mackie filmin oyuncuları arasında yer almaktadır. The Old Guard ile Extraction filmlerinin çekildiği stüdyoda çekilmiş. Yönetmenliğini Mikael Hafström tarafından yapılmış. İnsansız hava aracı pilotlarından biri savaş bölgesine gönderilmiştir. Yakın gelecekte gerçekleşen olayda pilot, android subayıyla anlaşma yapmıştır. Amacı yapılacak olan nükleer saldırıyı durdurabilmektir.

Red Notice

Aksiyon yüklü filmlerden hoşlanmayanlar olabilir. Red Notice, aksiyon ile komediyi harmanlamış güzel bir filmdir. Ryan Reynolds, Ritu Arya, GalGadot gibi sanatçıların yer aldığı filmin çekimleri pandemiden baya etkilenmişti. Marshall Thurber tarafından yönetilen filmin dağıtım hakkı Netflix’e ait. Filminde İnterpol ajanının öyküsü anlatılmaktadır. Bu ajan, suç dünyasında sanat eseri çalmakla tanınan bir hırsızın peşine düşer.

Fear Street

Film aksiyonla birlikte korku türünün güzel bir örneğidir. R.L. Stine’nin kitap serisinden uyarlanmış. Seri ile aynı adı taşımakta. Stranger Things serisinin tanınan yıldızı Sadie Sink, filmin başrol oyuncusudur. Jr. Emily Rudd, Gillian Jacobs ile Benjamin Flores filmin kadrosunda yer almakta. Yönetmenliğini Leigh Janiak yapmış. Kitap serisinin senaryolaştırılmasını ise Phil Graziadei, Kylie Killen ile Leigh Janiak gerçekleştirmiş. Filmin konusu 1994 yılında geçmekte. Ohio eyaletinin Shadyside kasabasında bazı olaylar gerçekleşir. Bir grup genç korkunç olayların birbirine bağlı olduğunu anlar. Devamında sonraki hedefin kendileri olduğu gerçeğiyle yüzleşirler.

Netflix Aksiyon Filmleri Hangileridir? Güncel Netflix Aksiyon Filmleri 2021

Things Heard And Seen

Things Heard And Seen filminde bir çiftin yaşadıklarını anlatmaktadır. Çift Hudson Vadisi’nde bir kasabaya taşınır. Taşınmalarıyla birlikte karanlık olaylar yaşanmaya başlar. Olaylar çiftin evliliklerinin de lanetli ve karanlık olduğunu anlamalarını sağlar. All Things Ceaseto Appear isimli kitaptan uyarlanmıştır.

El Camino: A Breaking Bad Movie

Breaking Bad dizisinin devamı niteliğindeki El Camino, 7,7 gibi yüksek IMDB puanına sahiptir. Film, uyuşturucu baronu elinde esir düşen Jesse Pinkman’ı konu edinmektedir. Vince Gilligan tarafından yönetilen filmde Matt Jones, Aaron Paul ile Jonathan Banks rol almaktadır.

Triple Frontier

Filmin konusunu 5 eski Özel Kuvvetler ajanı oluşturmaktadır. Ajanlar bir araya gelirler ve Güney Amerika’da bir soygun planlarlar. Yapılan planlar beklenmedik bir noktada sekteye uğrar. Yetenekli ve kahraman ajanlar hayatta kalabilmek için mücadele vermek zorunda bırakılırlar. Netflix aksiyon filmleri arasında Triple Frontier önemli bir yere sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here