Ana sayfa Popüler Erkek Saç Modelleri Kısa Kesimler, Erkek Kısa Saç Kesim Modelleri 2021

Erkek Saç Modelleri Kısa Kesimler, Erkek Kısa Saç Kesim Modelleri 2021

1694
0
Erkek Saç Modelleri Kısa

Erkek saç modelleri kısa kesimler son zamanlarda favori olduğu için  erkek kısa saç kesim modelleri de merak edilmektedir. Günümüzde çoğu erkek daha muhteşem bir saç modeli ister. Özellikle kısa saçı olan erkekler, nasıl bir model yapabileceğinin arayışı içindedir. Bu kapsamda erkek saç modelleri kısa kesimler için birçok model ve tarz bulunuyor. Buna bağlı olarak kısa ve düz saçlı erkeklere özel olan kısa saç modelleri, modern bir estetiği de yansıtacaktır. Geçmişten günümüze var olan kısa saç modelleri sayesinde, sizler de daha kaliteli ve karizmatik bir görünüme sahip olacaksınız.

Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri 

Kısa bir saça sahipseniz eğer, David Beckham saç modeli tam size göre olacaktır. Bu saç modeli kapsamında, saçların yanlarını tamamen kısaltarak, üst kısımları da uzun bırakmanız gerekiyor. Üst kısımdaki saçların ön kısmını fön makinesi ve sprey yardımı ile yukarı doğru kaldırarak, muhteşem bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri Kısa

Bir diğer saç modeli de dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt saç modelidir. Saçlarınızı yandan hafif kısaltarak ve üst kısımlardaki saçlara da hafif ara makas uygulaması yapabilirsiniz. Ardından fön makinesi tarak ve sprey yardımı ile Brad Pitt saç modelini deneyebilirsiniz.

Daha muazzam ve estetik bir saç görünümü için maskülen saç stilini de önerebiliriz. Saçlarınızın yan kısımlarını tamamen kısaltarak, üst kısımları geriye doğru jöle yardımı ile tarayabilirsiniz. Bu saç modelleri, düğün, nişan gibi özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir.

En İyi Kısa Saç Modelleri Nelerdir?

En iyi kısa saç modelleri kapsamında ilk olarak Zayn Malik’in saç modeli bulunuyor. Çok beğenilen bir saç modeli olan bu stil, klasik sevenler için çok uygun olacaktır. Saçlarınızın üst kısımlarını jöle veya dondurucu sprey yardımı ile tarakla yana yatırmalısınız. Ardından aynaya bakarak, kendinizde ki farkı göreceksiniz.

Eğer saçlarınızın tamamı aynı boydaysa ve muhteşem bir saça sahipseniz, hafif dağınık bir model size çok yakışacak. Gayet pratik olan bu modeli yapmak için ilk önce jöle veya sprey bulundurmalısın. Saçlarını jöle veya saç spreyi yardımı ile dondurarak bir süre bekleyiniz. Ardından saçınızı hafif dağınık bırakarak, muhteşem bir saça sahip olabilirsiniz. En iyi erkek saç modelleri kısa kapsamında, bahsettiğimiz modelleri uyguladığınızda daha şık görünmeniz de mümkün olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here