Ana sayfa Grafik Tasarım Online Photoshop Ücretsiz-Online Tasarım Siteleri 2021

Online Photoshop Ücretsiz-Online Tasarım Siteleri 2021

4216
0
Online photoshop
Online photoshop

Online photoshop günlük sıradan ihtiyaçlarınız için tasarımcılara yüksek ücretler ödemeye gerek yok. Afiş tasarlama, logo yapımı, web sitesi banner oluşturmak için internette onlarca bunun için yapılmış ücretsiz platformlar var. Sizlere bu yazımızda online photoshop siteleri,ücretsiz logo yapımı, foto editörü gibi konularda yardımcı olmaya çalışıcam.

Online Photoshop Siteleri

1.Canva

online photoshop
online photoshop

Canva ile hiçbir grafik tasarım programı bilmenize gerek yok. Oldukça kullanışlı arayüzü ile hem mobilde hemde masaüstünde artık herkes grafik tasarımcı 🙂 Günlük sıradan ihtiyaçlarınızı karşılamak için afiş,poster,logo tasarımı gibi konularda mükemmel ücretsiz şablonları var. Ücretli seçeneğinde daha fazla şablon var, fakat ücretsiz platform bir hayli işinizi görüyor. online photoshop,online tasarım,online photo editör,ücretsiz photoshop,ücreti logo tasarımı,logo tasarım,foto düzenleme,photo editör

2.Crello

online tasarım
online tasarım

Crello, sosyal ve web için animasyonlar ve grafikler oluşturmak için en kolay online tasarım aracıdır. Bir profesyonel gibi oluşturun. Tasarım becerisine gerek yok. Küçük girişimciler için oluşturulmuş süper tasarımlar, hareketli animasyonlar,kitap kapakları ve bir sürü hazır şablonlar ve dahası… Canva gibi ücretsiz üyeliğinin yanında pro sürümü mevcut şuan için aylık 7.99 dolar. Tasarımcılara yüzlerce lira vermektense sosyal medya görselleriniz için oldukça cazip bir fiyat bence. Ayrıca Crello’ya üye girişi için facebook üzerinden de kayıt olabilirsiniz.

3.Online Logo Maker

İşletmeniz için bir logoya ihtiyacınız mı var. Online Logo Maker bu konuda binlerce grafik şablonuyla bütün sorunlarınıza çare olabilir. Kullanımı diğer online photo editörleri gibi oldukça basit olmakla beraber sadece logo tasarımı konusunda uzmanlaşmış olması beni çeken diğer bir yönü oldu. Diğer siteler gibi premium üyelik uygulaması mevcut fakat ücretsiz grafiklerle yüzlerce şablon oluşturabilir, sosyal medyadaki gücünüzü katlayabilirsiniz.

4.BannerSnack

ücretsiz el ilanı tasarımı
ücretsiz el ilanı tasarımı

Bannersnack ile matbaa işlerinizin bir kısmını ücretsiz hale getirerek el ilanlarınızın tasarımlarını yapabilirsiniz. İçerisinde el ilanı için özelleştirilmiş oldukça yeterli bir şablon listesi sunulmakta. Yazı tipleri, grafik şablonları ve istediğiniz kadar tema bannersnack sizi bekliyor.

5.Fotor

Fotor sadece grafik tasarım yapabilceğiniz bir site değil aynı zamanda portre fotoğraflarınızla oynayabilceğiniz rötüşleme işlemleri yapabilceğiniz hem mobil hem masaüstü desteği sunan oldukça iyi bir fotoğraf editörüdür. İçinde ücretsiz ve ücretli olarak bazı kısıtlamalar mevcut. Fakat web sitesine girince bu uygulamanın ücretsiz olmaması gerektiğini anlayabilirsiniz 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here