Ana sayfa Grafik Tasarım Fotoşop Uygulamaları En İyi Kamera Uygulamaları 2021

Fotoşop Uygulamaları En İyi Kamera Uygulamaları 2021

2408
0
fotoşop
fotoşop

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası. Haliyle sosyal medyada profil fotoğraflarımız, postlarımız ve storylerimiz çok önemli. Sosyal medyada daha dikkat çekici fotoğraflar çekmeyi herkes ister. Gelin bu yazımızda fotoşop uygulamaları-en güzel fotoğraf çeken uygulama rehberini sizler için inceleyelim. Önerilen fotoşop uygulamaları birebir test edilerek tavsiye edilmiştir.

Fotoşop Uygulamaları

Sizleri daha fazla meraklandırmadan en popüler ve ideal fotoşop uygulamalarını listelicem.

1.Snapseed

Uygulama google bünyesinde çıktı. Uygulamada birçok filtreleme,iyileştirme, fırça, yapı, HDR gibi özellikler mevcut. En kötü fotoğraflarınızı bile birer şahesere dönüştürebilirsiniz.

snapseed
snapseed

2.Lightroom CC

Adobe’nin ünlü fotoğraf yazılımını bilen bilir. Masaüstünde olduğu gibi mobil tarafta da büyük işler başarmış bir aplikasyon ligtroom cc.

lightroom cc
lightroom cc

3.VSCO

Mobil fotoğrafçılık denince akla ilk gelen fotoğraf editörlerinden birisi olan VSCO eski fotoğraflarınızı bile yeni çekilmiş gibi sunabilen bir photoshop editörü. Uygulama ücretsiz fakat bütün özelliklerini kullanmak istiyorsanız VSCO X adlı ücretli sürümü mevcut.

vsco
vsco

4.LightX

LightX sadece fotoşop editörü değil, sanatsal fotoğraflar oluşturmak isteyenlerinde imdadına yetişiyor. Örneğin yüklediğiniz bir fotoğrafın arkaplanını silebilir, yada değiştirebilir, fotoğraflarınızı daha çekici kılabilirsiniz.

fotoşop uygulamaları

5.Vignette

Uygulama retro ve vintage fotoğraf çekmeyi sevenler için biçilmez kaftan diyebiliriz. İçerisinde birçok çekim modu mevcut ve zamanla ile güzel fotoğraflar çekebilceğiniz bir uygulama.

vignette
vignette

En İyi Kamera Uygulamaları 2020

Bir zamanlar vga fotoğraf çeken telefonlar herkesin elinde modaydı. Daha sonraları akıllı telefonların gelmesiyle birlikte çift kameralı telefonlar hayatımıza girdi ve artık çift kamera yerine üçlü kamera hatta dörtlü kamera sistemleri gelmeye başladı. Şirketler donanımsal olarak kullanıcıya üstün performanslar sergilesede kamera uygulamalarında yazılımsal olarak eksik kalabiliyorlar. Şimdi sizlere en iyi kamera uygulamalarını tanıtacağım.

1.Camera FV-5

Bu uygulama gerçekten harika. Fotoğrafçılığa profesyonel olarak ilginiz varsa kesinlikle bu uygulamadan başkasını önermiyorum. Şuana kadar ençok memnun kaldığım uygulama diyebilirim. Uygulama içerisinde enstantene, diyafraf ve iso ayarlama gibi bazı özellikler mevcut. Ürünün ücretli aplikasyonunu öneririm.

Camera FV-5
Camera FV-5

2.Open Camera

Open Camera tıpkı Camera FV-5 uygulaması gibi birçok manuel modda fotoğraf çekme imkanı sağlıyor. İçerisinde birçok HDR modu ve filtreler mevcut. Videolar için özellikle tavsiye ediyorum. Ücretli (1.99 usd) ve ücretsiz olmak üzere iki farklı sunumu var.

fotoşop uygulama

3.Camera MX

İlk çıktığı gün denediğim kamera uygulaması. Çıktığı günden beri kendini güncelliyor. Fotoğraflarınızdan GİF yapabilmeniz bir diğer özelliği.

photoshop uygulama

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here