Ana sayfa Bilmiyorum Deme Kredi Kartı Kampanyaları 2021 Fırsatları Hangileridir? Güncel!

Kredi Kartı Kampanyaları 2021 Fırsatları Hangileridir? Güncel!

236
0
Kredi Kartı Kampanyaları 2021

Kredi kartı kampanyaları 2021 fırsatları kullanıcılar tarafından oldukça merak edilir. Devinim içindeki dünya düzeninde nakit paranın yerini kredi kartları almaktadır. Kullananlara büyük bir kolaylık ve konfor sağlayan bu kartlar aynı zamanda oldukça da pratiktir. Tüm harcamalarını kayıt altına alan bu uygulama sayesinde tasarruf faaliyetlerinizi de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Giderlerinizi net bir şekilde takip edebilme fırsatı sunan kredi kartları birbirinden avantajlı kampanyalarıyla avantaj sağlar. Kişisel finans programınızın oluşturabilmenizi sağlayan bu kartlar aracılığı ile gelir gider dengenizi ayarlayabilirsiniz. Günümüzde birçok finans kuruluşunun kendilerine ait kredi kartları bulunmaktadır. Bununla beraber birçok kampanya da müşterilere sunulur. Sizler de bu kampanyalar içerisinden kendinize uygun olan finans kuruluşuna başvurarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Kredi Kartı Kampanyaları 2021

Kredi Kartı Kampanyaları Vakıfbank

Kredi kartı kampanyaları Vakıfbank fırsatlarıyla bir araya gelince müşterilerine ayrıcalıklı imkanlar sunmaktadır. Kredi kartı kullanımının kolaylığının yanı sıra mevcut birçok kampanya ile kullanıcılar kar elde etmektedir. Vakıfbank’a ait WorldKart ile yapacağınız gıda alışverişlerinde 150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Worldpuan hediye edilmektedir. Vakıfbank müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya ile toplamda 100 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı kullanan müşterilerin faydalanabileceği bir diğer kampanya da giyim ürünlerinde yapılan alışverişlerde geçerlidir. Giyim kategorisinde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Toplamda 75 TL’ye kadar hediye puan kazanabileceğiniz bu kampanyadan faydalanmak için Vakıfbank Mobil Bankacılık şubesi üzerinden kampanyaya katılmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı Kampanyaları Akaryakıt

Kredi kartı kampanyaları akaryakıt alışverişlerinde de büyük fırsatlar sunmaktadır. Hemen hemen her bankanın sunmuş olduğu akaryakıt kampanyaları bulunur. Bu kampanyalara göre, kredi kartınızla yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde para puan elde edebilirsiniz. Birçok akaryakıt istasyonunun kredi kartları ile olan anlaşmalarına göre belirlenen alt limitte akaryakıt almanız halinde fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Sizler de mevcut kredi kartınıza tanımlanan kampanyaları araştırarak, kampanyaya dahil olan akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapabilirsiniz. Giderlerinizi net olarak gözlemleyebileceğiniz bu sistem sayesinde ödemeleriniz de oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Kredi kartınıza tanımlanan kampanya kapsamında akaryakıtınızı indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ya da akaryakıt aldıkça biriken para puanlarınızı özgürce kullanabilirsiniz. Bu noktada kredi kartınızın bulunduğu bankanın mobil bankacılık şubesine giriş yaparak kampanya detaylarını öğrenmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Kampanyaları Ziraat

Kredi kartı kampanyaları Ziraat avantajlarıyla bir araya gelince oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır. Bu kapsamda Bankkart ile yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 TL Bankkart lira kazanabilirsiniz. Toplamda 50 TL’ye kadar kazanma fırsatı sunan bu kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerinizi farklı günlerde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası tarafından kampanya teklifinde bulunulan müşterilerin yararlanabileceği bu kampanya bir aylık süreyi kapsar.

Ziraat Bankasına ait kredi kartıyla gerçekleştireceğiniz 750 TL’lik alışverişlerinizde 25 TL Bankkart lira kazanabilirsiniz. Ramazan fırsatları çerçevesince sürdürülen bu kampanya ile toplamda 100 TL Bankkart lira elde edebilirsiniz. 6 Nisan ile 17 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan elde edilen liralar 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren kullanılabilecektir.

Kredi Kartı Kampanyaları Hepsiburada

Kredi kartı kampanyaları Hepsiburada fırsatları ile bir araya gelerek alışveriş severlere cazip fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’nin en aktif online alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada’dan kredi kartıyla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bankalarla gerçekleştirmiş olduğu ortak kampanyalar sayesinde müşterilerine büyük fırsatlar sunan Hepsiburada, ödeme kolaylıkları ile de ön plana çıkmaktadır.

Kredi Kartı Kampanyaları 2021

World karda peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunan Hepsiburada, QNB Finansbank kredi kartlarına da peşin fiyatına 3 taksit uygulamaktadır. Garanti Bankasına ait kredi kartıyla gerçekleştirdiğiniz 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL Hepsiburada Bonus kazanabilirsiniz. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL Hepsiburada Bonus kazanma şansı sunan Garanti, peşin fiyatına 6 taksit yapmaktadır. Aynı zamanda Hepsiburada’dan Axess, Maximum, Bankkart ile yapacağınız alışverişlerde de peşin fiyatına üç taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Kampanyaları Trendyol

Kredi kartı kampanyaları 2021 Trendyol alışveriş sitesinde de hız kesmeden devam etmektedir. Bonus kartınızla Trendyol’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 40 TL indirim kazanabilirsiniz. Aynı zamanda World kartınızla yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim elde edebilirsiniz. 15-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için ödeme adımında kuponu aktifleştirmeniz gerekmektedir. QNB Finansbank’ın enparalı müşterilerine özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL indirim kuponu için de ayın enparalısı olmanız gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here