Ana sayfa Finans İş Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır ?

İş Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır ?

1879
0
iş bankası kredi erteleme
iş bankası kredi erteleme

Ekonomiye destek paketleri açıklanır açıklanmaz kamu bankalarının öncülük ettiği kredi erteleme haberlerine özel bankalar geç kalmadı. İş bankası kredi erteleme haberiyle birçok müşterisini sevindirmiş oldu. Bankanın duyurusuna göre ekonomiye destek paketi olarak açık ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi taksit ödemeleri, kredi kartı hesap özeti öteleme kararı aldı. Ek hesap faiz tahsil gününü borçlarıda 3 aya kadar ötelemeye dahil.

İş Bankası Kredi Erteleme

Ötelemek istediğiniz krediyi banka çekmiş olduğunuz faiz oranı üzerinden ve öteleme dönemi kadar hesaplama yapıcak yeni bir ödeme planı oluşturacaktır. Borçlarınızı öteledikten sonra istediğiniz zaman İşCep veya İnternet Şubesi’nde olan Krediler > Borç Ödeme menüsünden mevcut borcunuzu ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi ve Taşıt kredisi için 3 ay öteleme halinde oluşan örnek geri ödeme planı

Konut kredisi için 3 ay öteleme halinde oluşan örnek geri ödeme planı

Kredi kartı hesap özeti borcu için 1/2/3 ay erteleme halinde oluşan örnek geri ödeme planı

İş Bankası Kredi Ötelemesi Yapma

Yukarıda bahsettiğimiz gibi İnternet şubesinden yada iş bankası mobil uygulamasından kredi ötelemesi yapabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz iş bankasının kullanışlı mobil uygumalası sayesinde hızlı bir işlem gerçekleştirmenizdir.

İş bankası mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsünü açalım.

iş bankası kredi öteleme
iş bankası kredi öteleme

Ardından önümüze alttaki fotoğraftaki gibi 2 seçenek çıkıcaktır. İstediğimiz seçeneğe tıklayıp kredi erteleme yapabiliriz.

iş bankası kredi erteleme
iş bankası kredi erteleme

Kredi kartı hesap özetlerinizi de, İşCep, Maximum Mobil ve İnternet Şubesi’nden akdi faiz oranı üzerinden 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Erteleme işlemlerinizi, Türk Lirası Hesap Özetleriniz için hesap kesim tarihiniz ile son ödeme tarihiniz arasında gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here