Ana sayfa Eğitim Udemy Nedir? Neden Kullanılır?

Udemy Nedir? Neden Kullanılır?

320
0

Udemy Nedir?, finans alanından yazılım alanına kadar uzanan içerisinde birçok kurs eğitimi barındıran online bir eğitim platformudur. Bu platformda yetişkin, genç, çocuk ayrımı yapılmadan birçok insan ilgisi olduğu alanlarda bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Alanında oldukça profesyonel eğitimler almış uzman kişiler tarafından hazırlanan bu kurs içerikleri, uygun fiyatları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Udemy eğitim platformu üzerinden eğitim kursları satın almanın birçok faydası bulunmaktadır. Öncelikle satın alınan kurslardan memnun kalınmadığı sürece 30 günlük bir süreç içerisinde herhangi bir koşu olmadan geri iade yapabilirsiniz. Diğer güzel özelliklerinden biri ise bir konu hakkında birden fazla profesyonel uzmanlarını kurslarını satın alabilirsiniz. Udemy’de eğitmen farkı ve kurs içeriklerindeki bu farklılık sayesinde kendinizi daha iyi hissettiğiniz kursları seçme özgürlüğünü içerisinde barındırmaktadır.


Udemy eğitim platformu yılın birçok gününde ve özel günlerde siz değerli kullanıcılara büyük fiyat indirimleri sağlamaktadır. Udemy eğitim platformu dünya geneli baz alındığında içerisinde 65’ten daha fazla dil seçeneği bulunduran büyük bir şirkettir.

Udemy Platformu Neden Kullanılmalıdır?
Udemy eğitim platformunda Türkçe kurslarının artmasının en büyük sebebi ülkemizde bu kursun kullanıma açılmasından kaynaklanmaktadır. İnsanların birçoğu bu platforma iyi ve kötü yorumlarda bulunmaktadır. Ancak bu yorumların aksine Udemy müşterilerine göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı birçok insan tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu platformu kullanabilmek için birçok sebep bulunmaktadır. Udemy, kurulduğundan itibaren vermiş olduğu 295 milyondan fazla eğitimle dünya üzerinde en çok kullanılan eğitim platformları arasında kendisine yer edinmiştir. Bu platformun bu kadar çok kullanıcı tarafından kullanılmasının bir diğer sebebi ise fiyat açısından çok uygun olmasıdır. Bu özelliklerinden dolayı Udemy dünya üzerinde oldukça tercih edilen online eğitim platformları arasında bulunmaktadır.
Ayrıca bu platform üzerinden sizde eğitimler vererek para kazanabilirsiniz. İnsanların birçoğu kendisini yekin, bilgi sahibi hissettiği konular üzerinde bu platformda eğitim videoları verebilmektedir. Bu şekilde satılan kurs başına eğitim videosu da gelir elde etmektedir. 

Udemy Platformunu Kullanmanın Avantajları

  • Udemy eğitim platformu içerisinde birden fazla kategoride eğitimler yer almaktadır. Udemy, on binlerce kursu 1000’den fazla alanda toplamda 13 ana kategori içerisinde barındırmaktadır. 
  • Herhangi bir ders için katılım göstermek istediğiniz zaman bir bilgi birikiminizin olmasına gerek yoktur. Özellikler kursların içerisinde yer alan özellikler ile size hangi kursun daha iyi geleceğini kendiniz bakıp, seçebilirsiniz.
  • 30 gün içerisinde paranızın hepsini geri iadesi olarak sunmaktadır. İade işlemi esnasında sizden bir adet form doldurmanız istenecektir. Neden iade seçeneğini yapmak istediğiniz anlamak için bu formu kullanmaya çalışmaktadırlar. Buradaki amaç ise kendilerini yanlış buldukları eğitim kurslarında daha iyi bir seviyelere çıkarmaya çalışmaktır.
  • Eğitim kursu satış kısmından kaldırılsa bile satın aldığınız sürece erişim sağlayabilirsiniz. 
  • Anında erişim imkanı sağlar.
    Bu gibi avantajları sayesinde Udemy eğitim platformu dünya üzerindeki birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here