Ana sayfa Bilmiyorum Deme Youtube Mp3 İndirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Youtube Mp3 İndirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

734
0
youtube mp3 indirme
youtube mp3 indirme

Kendimize müzik listeleri yapmak istediğimizde youtube,dailymotion vb sitelerden mp3 indirmek isteriz fakat bunun nasıl yapılacağını bilmeyen birçok kullanıcı var. Youtube mp3 indir ve programsız youtube mp3 indirme nasıl yapılır birkaç basit adımda sizlere anlatacağım. Youtube mp3 dönüştürücü için sizlere en iyi site ismini sunacağım. Sözü fazla uzatmadan Youtube’den mp3 indirme nasıl yapılır başlayalım.

Youtube Mp3 İndirme

Öncelikle bu yöntemi ister tabletinizden ister telefondan isterseniz bilgisayarınızdan deneyebilirsiniz. Hepsinin çalışma formatı aynıdır. Youtube mp3 dönüştürücü ile Youtube mp3 İndirmek için aşağıda sunmuş olduğum alternatif sitelerden birini açın. Ve daha sonra istediğiniz youtube şarkısının linkini aşağıda gördüğünüz gibi kopyalayın. (control + c)

youtube mp3 dönüştürücü
youtube mp3 dönüştürücü

Ardından https://ytmp3.cc/en13/ sitesine girelim. Ve kopyaladığımız linki aşağıda gördüğünüz yere yapıştırıyoruz. Ve convert butonuna basıyoruz. Youtube mp3 dönüştürme işlemi bitince karşımıza bir pencere çıkıcak buradan da Download butonuna tıklayıp dönüştürdüğümüz mp3 dosyasını bilgisayarımızda ya da tabletimizde istediğimiz yere kayıt edebiliriz.

mp3 indir
mp3 indir

Yukarıda sizlere youtube da ücretsiz müzik indirmek yada youtube da mp3 dönüştürme işlemini anlattık. Youtube üzerinden müzik indirmenin birçok yolu mevcut fakat şuan için en kısa yolu yukarıdaki gibi internet sitesi üzerinden linki yapıştırarak istediğiniz müziği indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here