Ana sayfa Bilmiyorum Deme Yaşlılar Haftası Mesajları Resimli Yaşlılara Saygı Haftası

Yaşlılar Haftası Mesajları Resimli Yaşlılara Saygı Haftası

1613
0
yaşlılar haftası mesajları
yaşlılar haftası mesajları

Dünyada 18-24 Mart yaşlılar haftası olarak kutlanıyor. Birçok kişi yaklaşan yaşlılar haftası sonrası arama motorlarında yaşlılar haftası mesajları, yaşlılara saygı haftası,yaşlılar haftası sözleri,yaşlılar haftası ne zaman diye sorgulama yapıyor. Geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazinelerinden birisi olan yaşlı insanlar unutulmadı. Etrafınızdaki yaşlı insanları hatırlamak kendilerine saygı göstermek için yaşlılar haftası mesajları atabilirsiniz.

Yaşlılar Haftası Mesajları

Yaşlılara saygı haftası, yaşlılarımız milli değerlerin ve kültürümüzün en büyük taşıyıcısı olarak bizlere geçmişten ders çıkarmamızı gösteren milli servetimizdir. Sizde etrafınızdaki yaşlı insanlara değerli olduklarını göstermek ve kıymetlerini bilmek amaçlı aşağıdaki yaşlılar haftası mesajları,yaşlılar haftası sözleri olarak yayınladığımız mesajlardan birkaç tanesini kendilerine gönderebilrsiniz.

Sizler geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazinelerisiniz.

yaşlılar haftası mesajları
aşlılar haftası mesajları

Yaşlılarımız; geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan hayatımızın en kıymetli değerleridir.

yaşlılar haftası
yaşlılar haftası mesajları

Yaşlılarımızın toplumla bütünleşmelerini ve yaşama bağlı kalmalarını sağlamak, ömrünün büyük bir kısmını topluma ve ülkeye hizmetle geçirmiş insanlara, şükran ifadesi olacaktır.

yaşlılara saygı haftası
yaşlılara saygı haftası

Bizlere büyük bir çınar misali; hayatlarını üreterek sürdüren, çevresine güven veren, ulaşılması zor bir hedefte canla başla çalışan büyüklerimiz, bizlere önümüze koyduğumuz hedefleri gerçekleşebileceğini ve ümidimizi yitirmememiz gerektiğini öğrettiniz.

yaşlılar günü
yaşlılar günü

Yaşlılara Saygı Haftası

Millet olarak ne mutlu bize sizler gibi değerli büyüklerimiz var, bizlere bıraktığınız bu eşsiz mirası koruyacağımıza söz veriyoruz.

Bizlere gelenek ve göreneklerimizi öğreten siz değerli büyüklerimiz, hiçbir zaman unutulmadınız unutulmayacaksınız. Saygılarımla…

Bizlere en kötü zamanlarımızda bile hayata tutunma mücadelesini öğreten siz değerli büyüklerimiz, hakkınızı ne yapsak ödeyemeyiz, sadece bir gün değil her gün bizler için kıymetlisiniz.

Geleceği aydınlık olan bir toplumun geçmişine bakmak gerekir, bizlere ejdadımızı öğreten, geçmişimize sahip çıkıp bizi bu günlere getiren sizlersiniz. Saygılarımla ellerinizden öperim…

Sizler bizleri bu günlere getirdiniz artık görev bizde arkanızı yaslayabilceğiniz oğullarınız,kızlarınız var içiniz rahat olsun arkadanızdaki en büyük destekçinizim.

Yaşadıklarınız,deneyimleriniz,hayat hikayeleriniz ile bizlere daima pusula gibi yol gösteren değerli büyüklerimiz, birlik ve beraberlik duygumuzu gösteren en büyük değerlerimizsiniz.

Geçmişini bilmeyenin geleceği olamaz, ne mutlu bizlere ki sizler gibi kıymetli büyüklerimizle aynı tarihi ve kültürü paylaşıyoruz. Saygı ve sevgilerimle…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here