Ana sayfa Bilmiyorum Deme Telefondan Televizyona Bağlanma Uygulamaları

Telefondan Televizyona Bağlanma Uygulamaları

3550
0
telefondan televizyona bağlanma
telefondan televizyona bağlanma

Telefondan televizyona bağlanma uygulamaları adlı yazımızda sizlere kısa bir sürede telefonunuzdaki bir görüntüyü televizyona nasıl yansıtabilceğinizi göstericem. Birçoğumuz tabletimizde yada cep telefonumuzda bulunan görüntüyü anında televizyondan izlemek isteriz fakat nasıl yapıcağımızı bilemeyiz. Şimdi gelin telefondan televizyona bağlanma uygulamaları listemize beraber bakalım.

En İyi Telefondan Televizyona Bağlanma Uygulamaları

1.Tubio

Tubio listemizin ilk sırasında webde,youtube da yada facebookda izlediğiniz bir görüntüyü birkaç saniye içerisinde televizyona rahatlıkla aktarma yapan ücretsiz bir uygulama. Pro sürümü mevcut tavsiye ederim. Uygulamalar içerisinde en hızlı donmadan keyifle görüntüleri yansıyabilceğiniz bir uygulama. telefondan televizyona bağlanma,screen mirroring,chrome cast,kablosuz televizyona bağlanma

tubio
tubio

2.AllConnect

En sevdiğiniz müzikleri, fotoğrafları ve filmleri Smart TV, Chromecast, Apple TV (2. ve 3. nesil), Roku, Xbox (360 ve Bir), AirPlay hoparlörlerinize ve daha pek çok şeye anında aktarabilirsiniz. Android cihazınız için en iyi kullanıcı dostu ve hızlı akış çözümü için all connect tam size göre. Basit ve sezgisel tasarım, tüm ortamlarınızı herhangi bir ekrana veya hoparlöre aktarmanızı saniyeler içinde gerçekleştirir.

telefondan televizyona bağlanma - Allconnect
telefondan televizyona bağlanma – Allconnect

3.BubbleUPnP

BubbleUPnP özellikleri ile dolu gelen iyi tasarlanmış bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Chromecast, Nexus Player, Nvidia Shield, DLNA TV’lere ve hatta oyun konsollarına bağlanabilir . Ayrıca, Amazon Fire TV ve Fire Stick ile de uyumludur. Uygulama medya sunucuları, cihaz depolaması, müzik hizmetleri ve tarayıcılar gibi çeşitli kaynaklardan veri alabilir.

BubbleUPnP
BubbleUPnP

Telefonu Televizyona Bağlama App

4.LocalCast

Sırada sizlere chromecast için LocalCast. adının aksine, LocalCast sadece Chromecast’ten için değil daha fazlası birçok yerde kullanılabilir. Smart TV’ler, Roku ve Amazon Stick gibi diğer cihazlarla da iyi çalışır. LocalCast, 10 milyondan fazla kullanıcısı olan Android’de bir numaralı yansıtma çözümü diyebilirim.

LocalCast
LocalCast

5. LetsView

LetsView, kullanıcıların telefon ekranlarını yada bilgisayar ekranlarını TV’de kablosuz olarak görüntülemelerini sağlayan ücretsiz bir ekran yansıtma uygulamasıdır. LetsView, en iyi teknolojiyi sürekli çabalarla birleştirerek kullanıcıların sistem, ağ ve mesafe sınırlamalarından kurtulmasını sağlayarak kullanıcıların göstermek istedikleri içeriği başkalarına kolayca paylaşmalarını sağlar. Kullanıcıların yapması gereken tek şey, cihazlarını tek bir tıklama ile bağlamaktır.

LetsView
LetsView

UYARI: Bu uygulamaların hepsi wifi destekleyen televizyonlarda çalışmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here