Ana sayfa Bilmiyorum Deme Resimli Kurban Bayramı Mesajları 2021

Resimli Kurban Bayramı Mesajları 2021

722
0
kurban bayramı mesajları 2020
kurban bayramı mesajları 2020

Kurban kelime anlamı olarak Allah’a yaklaşmak ve onun rızasını kazanmak amacıyla belirli bir vakitte ve belirli bir şekilde ibadet amacıyla hayvanı uygun koşullarda kesmek anlamında kullanılır. Kurban bu açıdan sadece İslam dinine has bir uygulama olmayıp Yahudilik ve Hristiyanlık dinlerinde de benzeri uygulamalara rastlandığı görülmektedir. Kulluk bilincini korumak amaçlı yapılan bu ibadet Arapça’da udhiyye olarak anılmaktadır. Biz müslümanlar için önemli bir yere sahip olan Kurban Bayramı’nda bu yıl koronavirüs sebebiyle ev ziyaretleri önerilmemekte uzaktan telefon görüşmeleri ile bayramlaşma yapılması önerilmiştir. Sizlerde sevdiklerinize resimli kurban bayramı mesajları atarak onları hatırlayabilir ve sevindirebilirsiniz. Sizlere 2021 yılına özel en güzel kurban bayramı mesajları listesi.

Bu yıl koronavirüs salgını sebebiyle birçok kişi planlarını erteledi ve kendini salgından korumak amacıyla evlerine kapatmıştı. Alınan önlemler neticesinde hayatın akışı sağlanmaya başladı. Kurban bayramı vesilesiyle yetkililerden teması azaltma yönünde birçok açıklamalar gelmekte. Sizlerde uzaktaki akraba, eş, dost ziyaretlerinizi telefonlar üzerinden gerçekleştirerek ve kısa kurban bayramı mesajları göndererek bayram tebriğinde bulunabilirsiniz.

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2021

Bugun her zamankinden daha çok dua edelim. Ellerimizi semaya açalım, melekler avuçlarımızın içine nurlar döksün, bizlere bayramları en hayırlı şekilde geçirmemizi nasip etsin. Kurban bayramınızı kutlarım.

kurban bayramı mesajları 2020
kurban bayramı mesajları 2021

Bugün mübarek kurban bayramı. Tüm inananların bu mübarek kurban bayramını kutlar huzurlu ve bereketli bir yıl dilerim.

dini kurban bayramı mesajları 2020
dini kurban bayramı mesajları 2021

Hep beraber bir arada nice mutlu bayramlarımız olması dileğiyle kurban bayramınız mübarek olsun.

kurban bayramı sözleri
kurban bayramı sözleri

Bayramlar biz Müslümanlar için birlik,beraberlik ve sevgimizin göstergesidir. Kurban bayramınız mübarek olsun.

kurban bayramı ile ilgili resimler
kurban bayramı ile ilgili resimler

Bu mutlu günde özel insanlara ve vazgeçemediklerimize dualarımızı eksik etmeyelim. Her bayramın bir öncekinden daha bereketli geçmesi dileğiyle kurban bayramınız mübarek olsun.

resmi kurban bayramı mesajları
resmi kurban bayramı mesajları

Huzurunuz ve bereketinizin her gün artması dileğiyle kestiğimiz kurbanlar ve dualarımız kabul olsun. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Tüm kaza ve belaların son bulması ümidiyle, bugün Allah’a olan inancımızı ve ona olan bağlılığımızı gösterelim. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar insanlar arasında sevgi ve saygı kültürünün gelişmesine katkıda bulunur ve küskünlerin barıştığı kardeşliğin pekiştiği günler olarak bilinir. Tüm müslüman aleminin kurban bayramını tebrik ederim.

Bayram kültürünü nesilden nesile aktarmak için bu özel günde vazgeçilmez dostlarımı unutmadım. Mübarek kurban bayramınızı tebrik ederim.

Yeri göğü yaratan Allah’ın bereketi üzerinize olsun, gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun. Güneş öyle güzel doğsun ki dualarınız kabul ve kurban bayramınız mübarek olsun.

Rabb’inden gelen her bir iyilik için şükret, bizleri bugünlere getiren yüce Allah’a bu özel günde dualarımızı eksik etmeyelim. Allaha yaklaşmak için, Hz.Muhammed (S.A.V.) yolunda ilerleyenlerden olalım. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Hayat bizlere yaşanmışlıkları dostlarla paylaşmayı ve vefalı olmayı öğretti. Bu özel günde unutulmayan tüm dostlara selamlarımla kurban bayramınızı tebrik ederim.

Bizde bolluğun, bereketin ve kardeşliğin sembolü olarak bilinen kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Kurban bayramının tüm İslam alemine ve milletimize bolluk, bereket ve sağlık getirmesi dileğiyle bayramımız mübarek olsun.

Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde geçmesini diler kurban bayramınızı tebrik ederim.

Allah’a yakınlaşma günü olarak bilinen, heyecanve özlemle beklenen kurban bayramı milletimize sağlık ve mutluluk getirsin. Hayırlı bayramlarımız olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan kurban bayramınız kutlu olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here