Ana sayfa Bilmiyorum Deme Ptt Ücretsiz Maske Nasıl Alınır EpttAVM

Ptt Ücretsiz Maske Nasıl Alınır EpttAVM

352
0
ptt ücretsiz maske
ptt ücretsiz maske

İletişim Başkanı FahrettinALTUN; “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın talimatıyla Sağlık ve Ulaştırma Altyapı Bakanlığının koordinasyonunda 20-65 yaş arası vatandaşlarımıza maske dağıtılcaktır” dedi. Yapılan açıklama sonrası birçok vatandaş arama motorlarında ptt ücretsiz maske, ücretsiz maske, epttavm ücretsiz maske, ptt maske ücretsiz gibi sorgulamalar yaptı.

ücretsiz maske
ücretsiz maske

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından ücretsiz maske temini ile ilgili açıklamalarda bulundu. PTT’nin online alışveriş sistemi ePTTAVM üzerinden ücretsiz maske temin edilebileceği açıklandı. Birkaç gün önce ise İstanbul’da toplu ulaşımlarda maske takma zorunluluğu getirilmişti.

İstanbulda toplu taşıma araçlarında maske takma zorunluluğu geçen günlerde getirilmişti. Buna istinaden 100 bin adet ücretsiz maske dağıtımı İBB tarafından yapılacağı açıklanmıştı. Bu gelişmelerin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı kararı doğrultusunda ePTTAVM.com üzerinden vatandaşlar ücretsiz maske temini sağlanacağını duyurdu. Peki ptt maske nasıl alınır ?

Ptt Ücretsiz Maske Nasıl Alınır ?

1.https://maske.epttavm.com/ internet sitesine girelim.

2.Ardından açılan linkten aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz yerlerde ilgili alanları eksiksiz dolduralım.

ptt ücretsiz maske
ptt ücretsiz maske

Ücretsiz Maske Siparişi İle ilgili Duyuru:

Değerli Vatandaşlarımız,

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın almış olduğu karara istinaden; online ortamda ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.

Aile üyeleriniz için maske temin etmek isterseniz, aile üyelerine ait bilgileri form üzerinde doldurarak onlara da ücretsiz maske temini sağlayabilirsiniz.

Formdaki bilgileri doldurarak maskenizi ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

• Vatandaşların her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır.

• Adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olun.

• PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır.

Uyarı: 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşlarımızı kapsamamaktadır. TC kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here