Ana sayfa Bilmiyorum Deme Polis Haftası Mesajları 2021 Resimli Türk Polis Teşkilatı

Polis Haftası Mesajları 2021 Resimli Türk Polis Teşkilatı

1246
0
polis haftası mesajları 2020
polis haftası mesajları 2020

Polis haftası mesajları 2021 son zamanlarda arama motorlarında vatandaşlar tarafından en çok aranan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü canı pahasına koruyan polis teşkilatı için sevdiklerinize polis haftası mesajları 2021 gönderebilir onları bu zorlu görevlerinde hatırlayabilirsiniz. Polis haftası ülkemizde her yıl 10 nisan tarihinde emniyet personeline moral vermek için anılan gün kutlanır.

Ülkemizde bizler için canını tehlikeye atan, yaz-kış demeden vazifelerini yürüten emniyet görevlileri için polis haftası her yıl 10 nisanın içinde bulunduğu hafta kutlanmaktadır. Bu yıl coronavirüs sebebiyle kutlamalar sessiz sosyal medya aracılığı ile yapılan açıklamalarla anılmaktadır. Sizlerde etrafınızdaki emniyet mensubu çalışanları için polis teşkilatına sosyal medyada polis haftası mesajları 2021 temasıyla mesaj gönderebilir kendilerini hatırlayabilirsiniz.

Polis Haftası Mesajları 2021

Türk polis teşkilatı modern olarak İstanbulda ve 10 Nisan 1845 tarihinde kurulmuştur. Polis teşkilatı ülkemizde İçişleri Bakanlığı’na bağlı bir genel müdürlüktür. Merkezde daire başkanlıkları, taşrada İl ve İlçe Emniyet müdürlükleri olarak örgütlenmesini gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana her yıl 10 nisan tarihi polis haftası olarak kutlanmakta, emniyet teşkilatı çalışanları için moral kaynağı olmaktadır. Polis haftası mesajları 2021 resimli yazımızı görmek için aşağıya doğru devam ediniz…

Kurulduğu günden bu yana bizler için canını tehlikete atan emniyet personellerine teşekkür eder polis haftanızı kutlarım.

polis haftası mesajları 2021
polis haftası mesajları 2021

Geçirdiğimiz şu zor günlerde bizlere en büyük güvence sağlayan ve moral kaynağı olan emniyet teşkilatımızın polis haftasını en içten dileklerimle kutlarım.

polisler
polisler

Gecesini gündüzüne katarak bizler için 24 saat fedakarca çalışan tüm emniyet personelimizin polis haftası kutlu olsun.

polisler günü
polisler günü

Tüm emniyet mensuplarmızın polis haftası kutlu olsun.
Hepsine canı gönülden teşekkürler.

polis haftası mesajları
polis haftası mesajları

Tüm polislerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun
Polisler haftanız kutlu olsun

resimli polis haftası mesajları
resimli polis haftası mesajları

Bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan
tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar
Polis Haftalarını kutlarım
.

resimli polis mesajları
resimli polis mesajları

Türk Polis Teşkilatı; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde.Yıldır çalışmaktadır. Allah Türk Polisini korusun

Kurulduğu günden bu yana bizler için canını hiçe sayan polis teşkilatımızın 174.kuruluş yıl dönümü vesilesiyle polis haftanız kutlu olsun.

Ülkemizde huzur ve güvenliğin teminatı olan polislerimizin polis haftalarını en içten dileklerimle kutlarım, iyiki varsınız.

Herkesin polisi kendi vicdanındadır. Fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır. Tüm polislerimizin polis haftasını kutlarım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here