Ana sayfa Bilmiyorum Deme Nijerya Meteor Görüntüleri Nijerya’ya Meteor Düştü

Nijerya Meteor Görüntüleri Nijerya’ya Meteor Düştü

70
0
nijerya meteor
nijerya meteor

Dünya Nijerya meteor görüntüleriyle sarsıldı. Sabah saatlerinde sosyal medyada bir kişinin nijerya’ya meteor düştü haberiyle video yayınlaması sonrasında arama motorlarında binlerce kez nijerya meteor, nijeryaya meteor düştü mü, nijerya son dakika meteor, meteor düştü sorgulamalarını yapıyor.

Bir sosyal medya kullanıcısının paylaşmış olduğu videoya göre Nijerya’da geniş bir alanda büyük bir çukur oluştuğu gözlendi. Yerel kaynaklar tarafından Nijerya’ya meteor düştü iddiası ortaya atılırken tüm medya organları son dakika haberi olarak geçti.

Nijerya Meteor Görüntüleri

Bütün Dünya Nijeryada meteor haberini konuşuyor. Nijerya’daki yerel kaynaklar sabah saatlerinde gelen patlama sesi ile birlikte 100’den fazla bina,okul ve dini mabetlerin yıkıldığını öne sürdü. Konu ile ilgili sosyal medyada paylaşılan bir video Twitter’da gündem oldu. Peki nijeryaya meteor düştü mü ?

Patlama sonucu oluşan çukur sonrasında birçok kişinin yaralandığı bilgisi gelirken, birçok insan olayın patlama olduğunu düşünürken bazıları ise NASA’nın geçen günlerde yayınladığı uzaydan dünyayı yıkıcı etkilerle vuran bir meteor parçası olabildiğini bildirdi.

Yaşanan olay sonrasında yetkililerden gelen açıklama üzerine oluşan çukurun maden ocağında yaşanan patlama sonucunda oluştuğunu bildirildi.

1 Nisan Şakası Olabilir

Yapılan iddianın 1 nisan şakası olup amacın gündemi meşgul etmek söyleyen kullanıcılar olduğu görüldü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here