Ana sayfa Bilmiyorum Deme Netflix Netspeed ile Anlaştı: Netflix Sunucuları Türkiye’ye Geldi

Netflix Netspeed ile Anlaştı: Netflix Sunucuları Türkiye’ye Geldi

235
0
Netflix Netspeed ile Anlaştı: Netflix Sunucuları Türkiye’ye Geldi

Netflix Netspeed ile anlaştı mı? Dünyaca ünlü yayın platformlarından biri olan Netflix, bünyesinde barındırdığı binlerce dizi, film, belgesel, animasyon yapımlarını barındırmaktadır. Birbirinden farklı konu ve temalardaki içerikleriyle her kitleye hitap etmeyi başaran Netflix, abonelerinin daha iyi hizmet alabilmeleri için birtakım girişimlerde bulunmuştur. 18 Mart 2021 tarihi itibariyle birtakım kararlar alan platform, erişimi daha hılzı ve problemsiz bir hale getirmeyi hedeflemektedir. Netflix Netspeed ile anlaştı, haberiyle birlikte birçok abone bu durumu sevinçle karşılamıştır.

Kullanıcıların platforma ulaşmasını daha hızlı ve pratik hale getiren bu adımla aboneler, içeriklere daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilecekler. Doğrudan sunucular üzerinden erişim sağlanabilecek bu işlem ile kullanıcılar herhangi bir yoğunluktan olumsuz olarak etkilenmeyecektir. İnternet trafiğinin oldukça sıkışık olduğu anlarda bile Netflix sunucularına erişmek oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Netflix Netspeed ile Anlaştı: Netflix Sunucuları Türkiye’ye Geldi

Netflix, Netspeed Ayrıcalıklarıyla Tanışın!

Türkiye’de oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Netflix, işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebilmek adına sunucularını Türkiye’ye getirmiştir. Tüm Netflix kullanıcıları, herhangi bir aksaklık yaşamadan, seri ve akıcı bir şekilde diledikleri içeriği izleyebilecekler. Türkiye’de bulunan sunucular sayesinde, tüm Netflix Türkiye aboneleri yurt dışı trafiğine maruz kalmadan içeriklerine ulaşabilecekler. Günün her saatinde herhangi bir hız problemi yaşamadan erişim sağlanabilen bu platformda trafik yoğunluğu önemsiz bir değişken haline getirilmiştir.

5 farklı bölgede kurulan trafik merkezlerine bağlanarak en hızlı iletişimi sağlayabilirsiniz. Netspeed ile Netflix arasında gerçekleşen bu anlaşma ile Netflix Türkiye aboneleri, platformdan aldıkları verimi daha üst seviyelere taşınacaktır. Netflix, Netspeed ile anlaştı haberiyle birlikte kaliteli ve üst düzey seyir hizmetleri kullanıcılara sunulmuştur. Netspeed trafik merkezlerindeki sunucularla bağlantı kurularak yurt dışı merkezlerine bağlanmak zorunda kalınmamaktadır. Bu da işlemlere hız kazandırır ve seyir keyfini üst sıralara taşır.

Netflix ile Sınırsız Seyir Keyfi

Netflix, içerisinde bulunan binlerce yayınıyla yediden yetmişe birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Dünyanın en büyük yayın platformlarından biri olmasıyla bilinen Netflix, birbirinden gerçekçi belgeselleri ile dikkatleri üzerine çeker.  Farklı kategorideki yüzlerce dizisiyle her tarza ve zevke hitap etmeyi başaran bu platform, Türkiye’de de yoğun bir rağbet görmektedir. Bu doğrultuda sorumlu kişiler Türkiye’de de bir sunuculuk açmak istemiştir.

Bu bağlamda Netflix, Netspeed ile anlaştı, haberleri gündem olmayı başarmıştır. Netflix yetkilileri gerçekleştirdikleri bu büyük adım ile Netflix Türkiye abonelerinin üst düzey bir verim almasını sağlar. Hızlı ve kesintisiz bir hizmet alınmasını sağlayan bu sunucular, verilere kısa sürede ulaşılmasına imkan tanımaktadır. Yurt dışındaki trafiğe takılmadan, Türkiye’de bulunan 5 trafik merkezinden anında veri alabilme fırsatları sunmaktadır.

Netflix Netspeed ile Anlaştı: Netflix Sunucuları Türkiye’ye Geldi

Netflix ile Netspeed Anlaştı

Türkiye’de oldukça geniş bir hizmet alanına sahip olan Netflix, bu bölgede daha iyi bir hizmet sunabilmek için sunucularla anlaşma gerçekleştirdi. Netspeed ile gerçekleştirilen anlaşma neticesinde Netflix Türkiye kullanıcıları daha sağlıklı ve hızlı bir hizmet alacaktır. Dijital seyir platformu olarak karşımıza çıkan Netflix, içeriklerini Netspeed ile paylaşarak kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Yurt dışında gerçekleşen internet trafiğinden etkilenmeden, Türkiye’deki trafik merkezlerine direkt olarak bağlanılacaktır. Böylece herhangi bir kesinti veya aksaklık yaşanmaması hedeflenir.

Netflix Türkiye kullanıcıları, Türkiye’de bulunan Netflix sunucuları aracılığı ile diledikleri içeriğe kolayca ulaşabilmektedir. Netflix, Netspeed ile anlaştı, haberiyle birlikte birçok abone herhangi bir trafiğe takılmadan diledikleri içerikle erişim sağlayabilir. Yerli data hizmetlerini sağlayan Netspeed ile anlaşan Netflix, hizmetlerine kusursuz bir şekilde devam etmeyi hedeflemektedir. 5 ayrı bölgede kurulan trafik merkezleri ile sunuculara ulaşmak hayli kolay bir hale gelmiştir. Sizler de Netflix’in bu kusursuz hizmetinden faydalanarak sınırsız ve kesintisiz bir seyir keyfi gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here