Ana sayfa Bilmiyorum Deme Kehanetler 2005 Sylvia Browne Kitabı Ne Anlatıyor

Kehanetler 2005 Sylvia Browne Kitabı Ne Anlatıyor

1016
0
kehanetler 2005
kehanetler 2005

Dünyamızda gerçekleşen salgın hastalıklar, depremler ve birtakım doğal afetler sonrasında sosyal medyada kehanetler 2005 Sylvia Browne kitabı gündem oldu. Birçok kişi arama motorlarında kehanetler 2005 kitabı, sylvia browne kehanetleri, sylvia browne kehanetler kitabı, sylvia browne diye sorgulama yapmaya başladı. Sizler için Sylvia Browne’nin Kehanetler kitabında neler geçiyor haberimizin devamında anlatıyor olacağız…

kehanetler kitabı
kehanetler kitabı

Kehanetler 2005 Kitabı

Sosyal medyada bir video ile çığ gibi büyüyen ABD’li medyum Sylvia Brown ile Lindsay Harrison’ın 15 yıl önce yazdığı Kehanetler kitabı gündem oldu. Kitabın koronavirüs benzeri bir salgın hastalıktan bahsettiği görüldü. Peki kehanetler 2005 ne anlatıyor ?

Sylvia Browne Kehanetleri

Kitabın bazı paragraflarında dikkat çeken ayrıntı;

Kitapta 2020 yıllarında akciğerleri hedef alan bir virüsün ortaya çıkacağı, bütün dünyayı virüsün etkisi altına alacağı ve virüse karşı binlerce kişinin mücadele edeceği ellerinde ve ağızlarında maskeyle dolaşacağından bahsediliyor. Hastalık hakkında gizemli olan konu ise; virüsün bütün bir kış boyunca insanları esir alacağı fakat 10 yıl içerisinde hastalığın yayılma sebepleriyle birlikte unutularak yok olucağından bahsetmekte.

Kehanetler Kitabının Yazarı Kimdir ?

Kehanetler, ABD’li medyum Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce piyasaya sürülmüştü.

Sylvia Browne’un Diğer Kitapları

Elli yıldır medyum olarak çalışmalar yürüten Sylvia Browne‘nin ün salmış birçok kitabı bulunmaktadır. Dünya’da en çok satanlar listesinde Öte Dünya´da Yaşam , Bir Medyumun Maceraları gibi kitapları büyük ses getirmiştir.

2008 yıllarında yazmış olduğu bir kitap olan Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312.nci sayfasında akciğerleri hedef alan bir virüsün ortaya çıkacağını yazmış insanlarca bu yazılar koronavirüs ile ilişkilendirilmiştir.

Kitabı pdf olarak indirmek için TIKLAYINIZ…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here