Ana sayfa Bilmiyorum Deme Kadir Gecesi Mesajları Resimli Sözleri 2021

Kadir Gecesi Mesajları Resimli Sözleri 2021

1113
0
kadir gecesi mesajları 2020
kadir gecesi mesajları 2020

Kadir gece islam dini için en mübarek aylardan olan Ramazan Ayı içerisinde bu yıl mayıs ayının 19 unda idrak edilecektir. İslam’ın en faziletli gecelerinden olan kadir gecesinde insanlar bütün gece dua ve ibadet ederek bu gecenin nimetinden faydalanmak ister. Salgın sebebiyle kapalı olan camilere gidemeyeceke olan vatandaşlar için kadir gecesi mesajları resimli, kadir gecesi sözleri, kadir gecesi duaları yazısını derledik.

Kadir gecesi islam güneşinin dünyayı aydınlatmaya başladığı kutsal bir gecedir. Tüm müslüman alemi için önemli olan bu geceyi insanlar af ve mağfiret gecesi olarak tanımlarlar. Sözlük anlamı olarak kadir gecesi hüküm, şeref, güç, yücelik demektir. Literatürde ise Kuran-ı Kerim’in indirildiği gece olarak bilinmektedir. Bu önemli gece için kadir gecesi mesajları ve sözleri yazımızı okumaya devam ediniz.

Kadir Gecesi Mesajları Resimli

Sevdiklerinizle mutlu ve huzur dolu bir ramazan geçirmeniz dileğiyle…
Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi sözleri
kadir gecesi sözleri

Bu özel gecenin feyzi üzerinize,rahmeti geçmişinize,bereketi evinize,nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun… Kadir geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi duaları
kadir gecesi duaları

Bugün ellerini semaya, gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç, çünkü bugün kadir gecesi, tüm islam aleminin kadir gecesi mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 2021 Resimli

kadir gecesi fazileti
kadir gecesi fazileti

Tüm İslam aleminin Kadir gecesi mübarek olsun.. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle..
Herkese hayırlı ramazanlar…

hayırlı ramazanlar
hayırlı ramazanlar

Bu gece Kadir gecesi. Dua edelim. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun.
Hayırlı Ramazanlar
.

ramazan ayı
ramazan ayı

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun, kalpleriniz nurla dolsun…

Ey rabbim bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet dünyasından bir damlada olsa nasiplenmeyi kısmet eyle…
Kadir geceniz mübarek olsun.

Cep Telefonu İle Kıble Yönü Bulma Nasıl Yapılır

Yeryüzündeki tüm hastaların şifa, hastalıkların son bulması ümidiyle dua edelim. Kadir gecemiz mübarek olsun.

Kadir Gecesi Duaları Ve Sözleri

Bu yalan dünyanın cazibesine yenik düşmeyelim, Esiri olmayalım adını kalbimize yazdığımız kardeşlerimizi unutmalım.
Kadir gecemiz mübarek olsun.

Bu gece Yürekler tüm müslümanlar için atsın. Hep beraber ellerimizi semaya açıp dua edelim. Kadir gecemiz mübarek olsun.

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğer kapıyı açar.
Bu zor günlerde birlik ve beraberlimizin arması için dua edelim.
Kadir gecemiz mübarek olsun.

Tüm İslam aleminin kadir gecesi mübarek olsun. Bu hayırlı günde Allah ‘Barış, Huzur, Sağlık’ nasip etsin.

“Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem” diyen Sevgilinin (s.a.s.) ümmeti olmanın hakkını verebilmek dileği ve duası ile… Kadir geceniz mübarek olsun.

Ya Rab kusurumuzu affet, bizi kendine kul kabul et, emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanetine emin kıl. Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Allahım! Bizleri şu zor günlerde hastalıklarla mücadele azmiyle gerilmiş tevazu ve mahviyet abideleri eyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun.

İnanarak ve sevabını Yüce Allah’tan bularak, Kadir gecesini ihya edenin geçmiş günahları affolur. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir gecesi değer gecesidir. Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin dualar için semaya açıldığı, kalplerin nurla dolduğu kadir geceniz mübarek olsun.

Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver. Bizleri hastalıklardaan koru. Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Zorda kaldığımız zaman dulara sığınırız, dualar insanoğlunun kendi kendine yetmediğinin göstergesidir. Dualarda olmak ve buluşmak dileğiyle kadir geceniz mübarek olsun.

En ağır hastalıkların bile hafiflediği, yoksul sofraların bereketlendiği, günahların af olduğuğu kadir geceniz mübarek olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here