Ana sayfa Bilmiyorum Deme Joker 2 Hakkında Merak Edilen Her Şey! En Güncel Haberler!

Joker 2 Hakkında Merak Edilen Her Şey! En Güncel Haberler!

235
0
Joker 2 Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Joker 2 herkes tarafından merakla beklenen bir film olmaktadır. İlk Joker filminin kişilerde yarattığı etkilerden sonrasında Joker 2’nin bu kadar beklenmesi de normal karşılanmaktadır. Bir kötü adamın hayatının bu kadar ilgi çekmesi sinema dünyasını da önemli bir oranda değiştirmiş olmaktadır. Süper kahramanların evreninde bir kötü karakter olan Joker arka planında oldukça etkili bir hikayeye sahiptir.

Kötü bir karakteri herkese sevdirebilmenin ana yolu o karakteri en iyi şekilde yansıtmak olmaktadır. Joaquin Phoenix Joker filminde bunu sinema severlere en iyi şekilde yansıtmıştır. Karakterin yaşadığı duygu değişimlerini ve anlık sinir problemlerini izleyiciye kabul ettirmiştir. Aynı zamanda Joker herkesin bildiği gibi hayat kalitesi kötü bir ortamda büyümüştür.

Joker genel olarak dünya işleyişine karşı duyduğu sert karşıt düşünceleri ile bilinmektedir. Karakterin film sırasında geçirdiği evrim düşünüldüğünde Joker filminin ödüllere aday gösterilmesi de son derece normal olmaktadır. Karakter olarak oldukça ağır bir karakter olmasına rağmen filmde son derece özel bir şekilde bu konular işlenebilir olarak geçmektedir.

Joker 2 Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Önceki senelerden hatırladığımız gibi aslında Joker karakteri Batman filmlerinde bulunan bir kötü karakterdi. Ancak Joker o zamanlarda bile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran bir karakter olmuştur. Bu noktada günümüzde Joker karakterinin bu kadar sevilmesinde onu canlandıran bütün oyuncuların emeği bulunmaktadır. Joaquin Phoeinx’in canlandırdığı Joker ise karakterin ilk ve tek filmi olmaktadır.

İlk filmin harika başarılarının ardından yönetmen ve oyuncu grubu direkt olarak yeni çalışmalara başlamıştır. Bu sayede Joker filminin her iki serisi de günümüzde sıklıkla söz edilen bir film olmaktadır. Herkes tarafından kabul edilen ise en az ilk film kadar büyük bir heyecan uyandırdığıdır. İlk filmde işlenen karakter oluşumu artık bu filmde aksiyona dönüşecektir.

Joker 2 İzle Platformları

Joker filmini izleyen herkesin tek merak ettiği şey Joker 2 olmaktadır. Filmin çıkması için çeşitli ülkelerde imza kampanyaları bile düzenlenmiştir. Joker 2 izle ile birlikte siz de film çıktığı zaman direkt olarak izleyebilirsiniz. Joker’in bu filmde nasıl bir durumun içinde olacağı ise en büyük merak konusu olmaktadır. Tüm severleri biran önce serinin 2. Filminin gelmesini beklemektedir. Günümüzde internet üzerinden film izleme alışkanlıkları artış göstermektedir. Bu da doğal olarak Joker filminin tüm serileri için geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Joker 2 Türkçe İzle Platformları

Joker filmini hem altyazılı hem de Türkçe dublajlı olarak izlemeniz mümkündür. Joker 2 Türkçe izle ile birlikte aynı durum serinin diğer filmi için de geçerli olacaktır. Sizler de Joker 2 filmi çıkar çıkmaz Türkçe bir şekilde filmi rahatlıkla izleyebilir ve Joker’in gelişimine şahit olabilirsiniz. Joker serileri her zaman ilgi gördüğü için internet üzerinden bu seriyi yakından takip edenlerin sayısı da artış göstermektedir.

Joker 2 Konusu Nasıldır?

Joker 2 filminin ne zaman çıkacağı kadar merak edilen bir diğer önemli husus filmin konusu olmaktadır. İlk filmde Joker karakterimizin nasıl oluştuğu bizlere gösterilmiştir. Hasta bir anneye sahip olan Joker karakteri çeşitli etkinliklerde ve gösterilerde palyaço olarak boy göstermektedir. Amacı herkesi eğlendirmek olsa da karakterimiz çok büyük bir depresyonda olmaktadır.

Karakterimizin girdiği bu depresyon hali ve çevresi tarafından sürekli küçümsenmesi onu iyice içe kapanık bir birey yapmaktadır. Gittiği her işten sonrasında patronuna şikayet telefonları yağmaktadır. Bu sürede Joker ise bir psikolog ile iletişime geçmiştir. Psikolog onun sorunlarını çok derin bir şekilde dinlemeden ilaç vererek gönderir. Joker için bundan sonrasında daha kötü günler gelmektedir.

Joker 2 Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Ağır hasta olan annesinin gün içinde tek etkinliği televizyon izlemek olmaktadır. Joker küçüklüğünden beri bir televizyon sunucusunu babası olarak görmektedir. Babasını henüz hiç tanımayan Joker artık bu noktada bir adım atması gerektiğini düşünür. Filmin bu anından itibaren Joker’in gelişimi oldukça kötüye katlanarak devam etmektedir.

Joker kötü bir çevrede büyümüş ve her zaman zorluk çekmiştir. Bu nedenle yoksulların her zaman ezilmesini canlı olarak görmüş bir karakter olmaktadır. Joker filminin sonlarında bir ayaklanma başlatarak kendi safına şehirden birçok kişiyi çekmektedir. Bu süreçte annesinin hastalığının ilerlemesi ile birlikte Joker gerçek babasını da öğrenmektedir. Batman filmlerinden alışık olduğumuz o Joker karakteri artık tam olarak oturmuştur.

İlk filmin kişilerde bıraktığı etkiler ile birlikte serinin 2 filmi ile tekrar bir beklenti başlamıştır. Karakteri tekrar Joaquin Phoenix canlandıracaktır. Usta oyunculuğu ile birlikte oyuncu Joker karakteri sayesinde ödüller almış ve birçok ödüle de aday gösterilmiştir. Joker 2 konusu henüz netleşmemiş olsa bile yakın zamanda fragmanların yayınlanması beklenmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here