Ana sayfa Bilmiyorum Deme İnstagram Repost Nasıl Yapılır 2021 En İyi Repost Apk

İnstagram Repost Nasıl Yapılır 2021 En İyi Repost Apk

4060
0
instagram repost nasıl yapılır
instagram repost nasıl yapılır

İnstagramda gezerken hayranı olduğunuz bir sayfanın ya da takipçi olduğunuz bir hesabın gönderisini beğendiniz ve bunu sizde paylaşmak istiyorsunuz. Çok kolay bir yöntemi var. İnsanların merak ettiği instagram repost nasıl yapılır sorusunu sizler için yanıtlıyoruz. İnstagram repost nedir ? İnstagram repost bir başka hesabın fotoğrafını ya da videosunu kendi hesabınızda paylaşma işlemidir. Şimdi sözü fazla uzatmadan instagram repost nasıl yapılır 2021 başlıyoruz.

İnstagram repor yapma için adım adım ilerliyelim. İnstagramda bir başkasının göndersini kendi hesabınızda paylaşmak için öncelikle google market ya da app store içerisinde bulunan “repost for instagram uygulamasını indiyoruz. İnstagram repost apk

instagram repost apk
instagram repost apk

Uygulamayı indirdikten sonra instagramı açıyoruz ve beğendiğimiz gönderinin üzerine gelip sağ üst köşedeki … simgesine tıklıyoruz. Açılan sekmelerden “bağlantıyı kopyala” seçeneğine tıklayarak paylaşım yapılan linki kopyalamış oluyoruz.

Youtube Mp3 İndirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

repost yapma
repost yapma

Ardından marketten indirmiş olduğumuz repost for instagram uygulamasını açıyoruz ve hiçbirşey yapmadan kopyaladığımız link burada otomatik olarak algılanıyor. Burada gönderinin üzerine tıklayarak yeni bir pencere açılmasını sağlıyoruz. Açılacak pencere aşağıdaki gibi olması gerekiyor.

repost ayarları
repost ayarları

Burada yapmanız gereken artık ince ufak detayları belirleyerek gönderinizi paylaşmak olucak. Bunun için sol alt tarafta bulunan gönderiyi aldığınız hesabın nasıl görünmesini istediğini ayarlayabilir sağ tarafta ise light ve dark seçenekleriyle de repost yaptığınız hesap etiketinin açık ya da karanlık etiket olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

instagram repost nasıl yapılır
instagram repost nasıl yapılır

İnstagram’da baskasının videosu nasıl paylaşılır ? İstediğiniz ayarları verdikten sonra repost butonuna tıklayın ve açılan yönergelerden izin ver daha sonra ise “open instagram” butonuna tıklayarak instagram uygulamasına bağlanarak repost işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram Müzik Özelliği Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

İnstagram repost yapamıyorum diyenler yukarıdaki işlemleri adım adım yapmanıza rağmen bir yerde hata alıyorsanız bilin ki paylaşım yapmak istediğiniz hesap yüksek ihtimalle korumalıdır bu yüzden repost yapamıyorsunuzdur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here