Ana sayfa Bilmiyorum Deme İnstagram Dondurma- İnstagram Kalıcı Hesap Silme 2021

İnstagram Dondurma- İnstagram Kalıcı Hesap Silme 2021

585
0
instagram hesap dondurma
instagram hesap dondurma

Artık hayatta birçok şeyin internet dünyasında olmasıyla beraber günümüzde sosyal medya platformları popülerliğini arttırdı. En popüler uygulamalardan birisi olan instagram ise kullanıcılara birçok yenilikler ve eklentiler sunmaya devam ediyor. Fakat kullanıcıların rahatsız olduğu bir durum var. İnstagram dondurma nasıl yapılır ? İnstagram kalıcı hesap silme sorularının cevabı mobil uygulamada malesef yok. Kullanıcılar instagram hesaplarını geçici bir şekilde dondurmak istediğinde mobil uygulama üzerinde bir seçenek bulamıyor. Sizlere bu yazımda İnstagram hesap silme, instagram silme gibi sorularınıza yanıt vericem.

İnstagram Dondurma 2021

Şimdi sizlere instagram hesabınızı bir daha girmediğiniz taktirde açılmayacak şekilde işlemi nasıl yapacağınızı adım adım anlatıcam.

1-Size yan tarafta vermiş olduğum İnstagram dondurma yazısına tıklayınız. HESAP DONDURMA İÇİN TIKLAYINIZ…

2-Hangi hesabınızı kapatmak istiyorsanız telefon numarası yada kullanıcı adınızı ve kullanıcı şifrenizi yazınız.

3- Aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Burada hesabını neden kapatıyorsun ? sorusuna kendimize uygun şekilde cevaplardan birini seçelim ve aşağıya tekrar şifrenizi yazınız.

instagram hesap dondurma
instagram hesap dondurma

4-Ardından hesabı geçici olarak kapat butonuna tıklayalım. Ve işlem bu kadar basit. Hesabınıza yeniden giriş yapana kadar kimse sizin profilinizi görmeyecektir.

İnstagram Kalıcı Hesap Silme

İnstagram hesaplarınızı bir daha açılmayacak şekilde kapatmak isteyebilirsiniz. İnstagram hesaplarınızı kalıcı olarak silebilceğiniz platformu sizin için paylaşıyorum.

İnstagram Kalıcı Hesap Silme 2021 İçin Yazımızın Devamı…

İnstagram hesabınızı kalıcı bir şekilde silmeniz için yapmanız gerekenler aşağıda adım adım listelenmiştir. Kolay gelsin 🙂

1- Size yan tarafta vermiş olduğum linke tıklayınız. HESAP SİLME İÇİN TIKLAYINIZ…

2-Aşağıda fotoğrafta belirttiğim gibi hesabınızı neden kapatmak istediğinize dair size uygun olan seçeneği belirtin.

instagram silme
instagram silme

3-Bir neden seçtikten sonra sizden instagram kullanıcı adı şifrenizi isteyecek. Şifrenizi girdikten sonra yapmanız gereken aşağıda kırmızı yazıyla “Hesabımı kalıcı olarak sil” yazısına tıklayalım. Ve artık hesabınız kalıcı bir şekilde silinmiş oldu. Artık istesenizde fotoğraflarınızı , mesajlaşmalarınızı geri getiremezsiniz. Tavsiyem hesabınızı silmek yerine yukarıda anlatmış olduğum gibi instagram dondurma yapmanızı tavsiye ederim.

Yazımızı beğendiyseniz yada aklınıza takılan bir soru varsa yorum yapmayı unutmayınız 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here