Ana sayfa Bilmiyorum Deme Getiryemek Platformu Hakkında Merak Edilenler

Getiryemek Platformu Hakkında Merak Edilenler

221
0
Getiryemek

Getiryemek Platformu Hakkında Merak Edilenler

Getiryemek ile yemeğiniz ayağınıza gelmektedir. Getir olarak hayatımıza girmeyi başarmıştır. Getir platformunda her türlü market alışverişi online olarak yapılabiliyordu. Dünyanın yaşadığı pandemi neticesinde insanlar dışarıda yemek yiyemez oldu. Restoran yemeklerini birçoğumuz özledi. Bazılarımızın da yemek yapacak vakti olmadığından sipariş vermesi gerekmekte. Nedeni ne olursa olsun Getiryemek, binlerce restoranın lezzetlerini ayağınıza getirmekte. Uygulamada sadece tek çeşit yemek yok. Menü oldukça zengin! Kategorilerde bulunan lezzetler;

 • Burger ve çeşitleri
 • Döner
 • Kebap ve çeşitleri
 • Tatlı ve pastalar
 • Sokak tatları
 • Pizza çeşitleri
 • Pide çeşitleri
 • Tavuk ürünleri
 • Çiğ köfte
 • Ev yemekleri
 • Kahve

Online yaşamın aktif ve popüler olduğu günümüzde Getiryemek çok büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. İlk aşamada İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermeye başlamıştır. Akıllı cihazların mağazalarından indirilebilen mobil uygulama ile sipariş vermek çok daha kolay olmakta. Mobil uygulama üzerinden canlı sipariş takibi yapılabilmektedir.

Getiryemek

Gece gündüz sınırlaması olmadan hizmet verilmektedir. Konumuzu girdiğinizde size en yakın ve uygun restoranları göstermektedir. Restoranlar üzerinden dilediğiniz kategoriden yemek seçebilirsiniz. Restoranların sipariş için belirlediği minimum tutarlar ve teslimat ücreti olabilir. Teslimat süresi de restoran tarafından belirtilir. Seçtiğiniz yemek hazırlanır ve size sıcak ulaştırılır. Ödemeyi dilerseniz dijital ödeme ile isterseniz kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz.

Getiryemek İlk Sipariş

Getiryemek ilk sipariş indirimi çok dikkat çekmektedir. Daha önde Getiryemek imkanlarını değerlendirmemiş olanlar için çok güzel bir fırsattır. Getiryemek ilk sipariş indirimi insanları çekmek için harika bir etkinliktir. 25 TL üzerinde verilen ilk yemek siparişine anında 20 TL indirim yapılıyor. BKM Express ile yapılan ödemede geçerli olan indirimle çok lezzetli yemekler oldukça uygun fiyata yenilmekte.

Getiryemek İndirim Fırsatları

Farklı zamanlarda farklı miktarlarda yapılan Getiryemek indirim imkanları uygulamanın her zaman popüler olmasını sağlıyor. Her alıcı, aldığı ürünün kaliteli ve uygun olmasını ister. Yemek siparişi verilen Getiryemek uygulaması müşterilerinin bu talebine cevap vermektedir. Kaliteli yemekleri kampanyaları ile indirimli satmaktadır. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet vermektedir. Günün her saatinde acıkanlara harika bir imkan.

Binlerce restorandan istediğiniz yemeği indirimli olarak yemeye hayır diyecek yoktur. İlk sipariş verenlere özel 20 TL’lik indirim anında verilmekte. İndirimden yararlanmak için bir iki şart var.

 • Verilen siparişin 25 TL üzerinde olması gerekiyor. İndirim sadece ilk sipariş için geçerlidir. Diğer siparişlerde indirim kazanabilmek için kampanyaları takip etmek gerekecek.
 • Siparişin BKM Express ile yapılması ikinci şarttır. Yapılan indirimin kurgusu bazı illere ve restoranlara göre değişebilmektedir.

İndirim kuponları kullanılarak da Getiryemek’te indirimli yemek yenilebilir. Farklı şekillerde elde edilen kuponlar ödeme yapılırken eklenmelidir. Kupon eklemesi unutulursa indirim yapılamaz.

Getiryemek Kampanya Avantajları

Müşterilerine avantajlar sağlamak için Getiryemek kampanya ve etkinlikler yapmaktadır. Teknoloji ilerledikçe insanlara sunulan imkanlar da gelişmektedir. Gerçek hayatta yapılan birçok işlemi artık dijital ortamda yapmak mümkün. Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan market alışverişini online olarak yapabilirsiniz. Getir uygulaması marketin yanı sıra yemeklerinizi de online hazırlama fırsatı veriyor.

Şirket 2015 yılında mobil uygulamayı hayata geçirdi. Böylece hiç vakit kaybetmeden kolayca yemeğinizi sipariş verebiliyorsunuz. İOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarının hepsine indirilebilmektedir. Getir, ülkemizde bir ilki başarmıştır. Her türlü yemeğin sipariş verilebilmesi, özellikle çalışanları ve öğrencileri çok mutlu etti.

Kendini geliştirmeye devam eden şirket daha çok müşteriye hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Daha fazla kişiye ulaşabilmek için avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen kampanyalar farklı zamanlarda ve farklı şekillerde gerçekleşiyor. İlk sipariş veren müşterilere çok özel kampanyalar ve indirimler uygulanmaktadır. Devamlı müşteriler ise kampanyaları takip ederek yemeğini çok ucuza yiyebilmekte.

Getiryemek

Getiryemek Müşteri Hizmetleri

Her türlü soru ve sorunlarla Getiryemek müşteri hizmetleri ilgilenecektir. Müşterilerin yaşadığı sorunları anında gidermek üzere kurulmuştur. Bütün GSM ve sabit hatlar üzerinden aranabilir. Aramalar sabit fiyatla ücretlendirilmektedir. Müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0 850 532 50 50’dir. Ezberlenmesi son derece kolay olan numarayı her türlü destek için arayabilirsiniz. Sipariş verilen yemekle alakalı sorun yaşarsanız mutlaka arayıp bilgi vermelisiniz. Alınan şikayet üzerine sorun anında çözüme kavuşacaktır.

Getiryemek İndir Uygulaması

Canınız istediğinde istediğiniz yemeği Getiryemek indir uygulaması ile sipariş verebilirsiniz. Dakikalar içinde yiyeceğiniz ayağınıza getirilecektir. İstediğinizde kuryenin nerde olduğunu takip edebilir, kaç dakikada yemeğinizin hazır olacağını öğrenebilirsiniz. Uygulama App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery’den indirilebilir.  Görüldüğü üzere getir yemek dediğimizde karşımıza çok sayıda farklı hizmet alanı da çıkmaktadır. Özellikle getir yemek uygulaması üzerinden geniş bir yemek seçeneğine erişmek de mümkün olmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here