Ana sayfa Bilmiyorum Deme En İyi Chrome Mozilla Opera Youtube Mp3 İndirme Eklentisi

En İyi Chrome Mozilla Opera Youtube Mp3 İndirme Eklentisi

5353
0
chrome youtube mp3 indirme eklentisi
chrome youtube mp3 indirme eklentisi

Birçoğumuz youtube da beğendiğimiz müzikleri indirmek istediğimizde nasıl yapılacağını bilmiyoruz. Ve çoğu zaman bilinmedik internet sitelerine girip video dönüştürücüleri kullanmak zorunda kalıyoruz. Daha önce youtube dan mp3 indirme nasıl yapılacağını sizlere farklı bir yazımızda göstermiştim. Şimdi ise daha kolay zahmetsiz en kolay yöntemi sizlere sunacağım. Chrome youtube mp3 indirme eklentisi sayesinde istediğiniz videonun sesini saniyeler içinde istediğiniz kalitede indirebilir arabanızda, bilgisayarınızda yada telefonunuzda dinleyebilirsiniz. Ücretsiz olan bu youtube mp3 indirme eklentisi sayesinde mp3 indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca bu eklenti sayesinde youtube mp3 indirme eklentisi opera tarayıcısınada uyumludur. Sadece youtube değil, popüler müzik platformları olan dailymotion, soundcloud ve vkontakte gibi yerlerden videolarınızı mp3 halinde indirebilirsiniz.

Youtube Mp3 İndirme Eklentisi

Uygulamayı yüklemek oldukça basit olmanın yanında tek bir tıkla istediğiniz müziği indirmek oldukça kolay olacağı için kendi müzik listelerinizi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan chroma youtube mp3 indirme eklentisi ile müzik indirmek nasıl yapılır başlayalım.

  • Öncelikle youtube mp3 eklentisini indirmek için ilgili siteye girelim. Eklentiyi indirmek için tıklayınız.
  • Chrome youtube mp3 indirme eklentisi sayfasını açıp, aşağıda fotoğrafta gördüğünüz gibi öncelikle chrome tarayıcısını seçip, install via crosspilot seçeneğine tıklayalım.
youtube mp3 indirme eklentisi
youtube mp3 indirme eklentisi
  • Programın bir diğer avantajı chrome,edge,opera,vivaldi ve ucbrowser gibi tarayıcılarıda destekliyor olması.
  • Uygulamayı indirdikten sonra açılan uzantılar sekmesinde aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi “chrome’a ekle” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra açılan uyarı sayfasında uzantıyı ekleye basınız.
tarayıcı mp3 indirme eklentisi
tarayıcı mp3 indirme eklentisi
  • Tekrar bir sayfa açılacak. Ve bu sayfada mp3 indirme eklentisinin yüklendiğini gördükten sonra “grant permissions” yazan yere tıklayınız.
youtube mp3 indirme eklentisi edge
youtube mp3 indirme eklentisi edge
  • Grant permissions menüsüne tıkladıktan sonra sizden “izin ver” demenizi isteyecektir. Bunu yaptıktan sonra herşey hazır.
  • Sırada youtube a girip istediğiniz müziği seçtikten sonra aşağıda fotoğrafta gördüğünüz gibi sağ üst köşede kırmızı üçgen işareti göreceksiniz. Youtubeda müzik açıkken bu ikona tıkladığınızda mp3 bitrate yazan yerden indireceğiniz müziğin kalitesini ayarlayabilir ve daha sonra download yazan yere tıklayarak müziğinizi indirebilirsiniz.
youtube mp3 indirme eklentisi opera
youtube mp3 indirme eklentisi opera

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here