Ana sayfa Bilmiyorum Deme Dünya Hemşireler Günü Mesajları Resimli

Dünya Hemşireler Günü Mesajları Resimli

1258
0
hemşireler günü mesajları
hemşireler günü mesajları

Hemşireler bizler için kutsal bir vazife yerine getiriyorlar. Dünya’da insan sevgisiyle büyümüş, sabırlı ve onur ile yapılan en güzel ve zorlu mesleklerden birini icra ediyorlar. Dünya hemşireler gününe zaman ? Her yıl 12 mayıs tarihinde Dünya’da hemşireler günü olarak kutlanmaktadır. Sizlerde bu zor zamanlarda bizlerden sevgisini ve şevkatini esirmegeyen sağlık çalışanları olan hemşirelere resimli hemşireler günü mesajları gönderebilir sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. İşte sizler için hemşireler günü kutlama mesajları

Her yıl Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de kutlanmaya devam eden Dünya hemşireler günü bu yıl coronavirüs salgını sebebiyle sessiz geçiyor. En zor zamanlarımızda bizlerin yanında olan ve sağlığımız için ellerinden gelen tüm fedakarlıkları gösteren sağlık çalışanları hemşireler bu özel günlerde hatırlanmayı hak ediyorlar. Sizlerde etrafınızdaki sağlık çalışanlarına hemşireler günü kutlama mesajları atabilir onların bu zor zamanlarda yalnız olmadığını gösterebilirsiniz.

Her yıl 1964 yılından beri ülkemizde kutlanan hemşireler günü neden 12 mayısta kutlanmaktadır ? Dünya’ca ünlü hemşire olan Florance Nightingale’ın doğum günü 12 mayıs olması sebebiyle hemşireler günü bu tarihte kutlanmaktadır. Aşağıda sizler için en güzel Dünya hemşireler günü mesajları resimli şekilde yer almaktadır.

Sigara İçmek Koronayı Tetikler Mi Sigaranın Koronavirüs Üzerindeki Etkileri

Hemşireler Günü Mesajları Resimli

Dünya hemşireler gününde yakınlarınıza manevi destek olmak amacıyla hhemşireler günü mesajı gönderin ve sosyal medya platformlarında paylaşın. Sizler için en güzel hemşireler günü sözleri

Bizler için sağlığını tehlikeye atan tüm hemşirelerimizin, hemşireler haftasını kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum.

 hemşirelere yazılacak güzel sözler
hemşirelere yazılacak güzel sözler

Sağlık sektörünün bütün yükünü üzerinde taşıyan emekçi hemşirelerimiz iyiki varsınız. Hemşireler gününüz kutlu olsun…

hemşirelere yazılacak güzel mesajlar
hemşirelere yazılacak güzel mesajlar

Önce insan ve onun sağlığı diyerek kendini hizmet için adamış değerli hemşirelerimizin bu özel günde hislerini anlıyor ve sizlerin hemşireler gününü en samimi duygularımla kutluyorum.

hemşireler günü mesajları resimli
hemşireler günü mesajları resimli

Gecesini gündüzüne katıp bizlerin sağlığı için çalışan tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun.

hemşireler günü mesajı
hemşireler günü mesajı

Bu yüce mesleği şevkatle ifa eden, hayatımız ve sağlığı için mücadele eden hemşirelerimizin günü kutlu olsun.

hemşireler günü kutlama mesajları
hemşireler günü kutlama mesajları

Her türlü zorlukta, ülkesi için canını tehlikeye atan sağlık çalışanı hemşirelerimizin hakkı ödenmez, 12 mayıs hemşireler gününüz kutlu olsun.

Sevgi, şevkat ve iyiliğin sembolü olan hemşirelerimizin 12 mayıs hemşireler günü kutlu olsun.

Sağlık sisteminin vazgeçilmezleri hemşireler, sizler bizim için kanatsız bir melek gibi hayattaki en kutsal görevi icra ediyorsunuz. Hemşireler gününüz kutlu olsun.

12 mayıs hemşireler günü melek hemşirelere kutlu olsun. Sorunlarınızın çığ gibi olduğunu biliyoruz verdiğiniz emek ise dünyaya bedel.

En Güzel Tıp Bayramı Mesajları 2020

Hemşireler hastaların gözlerine bakıp, yüreklerini okşayan şifalı eller gibidir. Tüm hemşirelerimizin günü kutlu olsun.

Tüm doğal afetlerde ve zor zamanlarda yanımızda olan beyaz formalı melekler, acılarımızın ilacı olan hemşireler gününüz kutlu olsun.

Ülkemiz adına büyük işler başardınız ve başarmaya devam ediceğinizden en ufak şüphem yok. Umarım birgün hak ettiğiniz değere kavuşursunuz hemşireler gününüz kutlu olsun.

12 mayıs hemşireler gününüz kutlu olsun bu ülke sizin gibi vatanseverlerle gurur duyuyor.

Ülkemizin her köşesinde insan sağlığının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, hertürlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini yürütmeye çalışan kıymetli hemşirelerimizin 12-18 mayıs hemşireler haftasını kutlar başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.

Hemşireler Günü Sözleri

Cumhuriyetin fedekar ve cesur hemşireleri, sizler bizim için hayatta su gibi ihtiyaçsınız. Sadece birgün değil hergün kıymetinizin bilinmesi dileğiyle hemşireler gününüz kutlu olsun.

Bugün sağlıkla ve mutlulukla hayatıma devam edebilmemin sebebi, sizin yoğun emek ve ilginizdir. Her şey için teşekkür eder 12 mayıs hemşireler gününüzü kutlarım.

Tıp alanının her adımında mesai harcayan tüm emekçilerimizin hemşireler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Hayatımızı emanet ettiğimiz hemşirelerimizin bu özel günlerinde saygılarımı sunuyorum. Hemşireler gününüz kutlu olsun.

Doğumdan son nefesimize kadar hayatımızın her alanında bizler için çalışan tüm hemşirelerimizin günü kutlu olsun.

En zor anlarımızda bizlere yardım elini uzatmaktan çekinmeyen bütün hemşirelerimizin günü kutlu olsun.

Virüsler İçin Bağışıklık Güçlendirici Takviye Listesi 2020

Hayatımızın her alanında olmanın gururunu sizlerle yaşıyoruz, bu hayattaki en onurlu görev bir insanın hayatına dokunmaktır. Hayata getirdiğiniz her bir can için teşekkür eder, hemşireler gününüzü kutlarım.

Her daim yanımızda olan kar kış demeden görevini layıkıyla yerine getiren hemşirelerimize şükranlarımı sunar hemşireler günlerini kutlarım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here