Ana sayfa Bilmiyorum Deme Doğum Günü Hediyesi Kadın-Hediye Fikirleri 2021

Doğum Günü Hediyesi Kadın-Hediye Fikirleri 2021

1479
0
doğum günü hediyesi
doğum günü hediyesi
hediye fikirleri 2020

Yaklaşan doğum günü etkinlikleri korkulu rüyanız olmasın 🙂 Doğum günü hediyesi kadın yazımızda sadece kadınlara değil sevgilinize yada aile bireylerine ne alsam diye düşünenlerdenmisiniz ? Karşınızda değer verdiğiniz birisi olduğu için haliyle aldığınız hediyeyi beğensin istiyorsunuz fakat bunun için aklınıza fikir gelmiyor mu ?

Almış olduğunuz hediye sağ taraftaki gibi bir kupa bardak olmasın 🙂 Gelin şimdi sizlere doğum gününde farklı neler yapabilceğimizi beraber görelim… Doğum günü hediyesi kadın, doğum günü hediyesi fikirleri, doğum günü hediye

Doğum Günü Hediyesi Kadınlara Özel

Alacağınız doğum günü hediyesi kadınlara özel ise yada şöyle düşünelim eşiniz yada sevgiliniz olabilir. Hediye alırken düşünmeniz gereken karşı tarafı ne kadar mutlu edebildiğiniz olmalıdır. Ekonomik yönden alınabilcek hediyeleri çok tavsiye etmiyorum. Mağazadan bir giyim eşyası almakla marketten bir ekmek almanın hiçbir farkı yoktur bana göre 🙂 İkiside parayla satın alınabilen şeyler. Hediye alırken siz siz olun karşınızdaki insana özel bir değer verdiğinizi hissettirmeye çalışın. Bunun için sadece doğum günü hediyesi olarak basmakalıp şeyler düşünmenize gerekte yok aşağıda sizler için farklı olabilcek birkaç tavsiyede bulunacağım.

1.Anı Kitabı

doğum günü hediyesi kadın

Anı kitabı fikri size klasik gelebilir fakat nasıl birşey yapacağınız size kalmış. Biz burada sıradanlıktan uzaklaşmaya çalışıyoruz. Alacağınız anı kitabınının içerisine en güzel hatıralarınızdan oluşan bir galeri yapabilir, albümün içine birkaç güzel not bırabilirsiniz

2.Özel Tasarım Hediyeler

kadınlara özel doğum günü hediyesi

Eğer biraz olsun el becereniz ve görsel tasarımda kendinize güveniyorsanız güzel bir hediye fikrim var. doğum günü hediyesi kadın Eşinize yada sevgilinize kendinizin tasarladığı özel bir kolye,bileklik,gözlük,saat gibi hediyeler hazırlayabilirsiniz. Ve böylece başka hiçbir yerde olmayan bir özel tasarım hediye hazırlamış olursunuz.

Doğum günü hediyesi kadın, orjinal hediye fikirleri yazımızı okumak için devam edin…

3.Tiyatro

sevgiliye doğum günü hediyesi

Beğendiği bir oyun, gösteri yada konser mi var aylar öncesinden bu biletleri alıp beraber güzel bir gösteri izlemek hiçte fena bir fikir değil. Biletlerin bulunma zorluğu ne kadar fazlaysa mutlu olma olasılığıda o kadar fazla olucaktır:)

4.Sevdiklerinizle Beraber Olmak

doğum günü hediyesi kadın

Bana kalırsa yukarıda saydıklarımdan daha önemlisi partnerinize iyi bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız bütün sevdiklerinizi toplayın ve ona güzel bir doğum günü organizasyonu yapın. doğum günü hediyesi kadın Örneğin uzakta olan aile yakınları yada sürekli konuşulan ama görüşülemeyen arkadaşlıklar… Sevdiklerinizin gelme olasılığı ne kadar zorsa(uzaktaysa) mutluluk oranının o kadar artacağını söyleyebilirim 🙂

5.Güzel bir akşam yemeği

başbaşa akşam yemeği

Başbabaşa sakin bir yerde yediğiniz akşam yemeği ile doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Mekan olarak size özel bir yer yada sizde hatırası olan bir yer olabilir. Böylece partnerinizle başbaşa romantik bir doğum günü kutlaması yapmış olursunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here