Ana sayfa Bilmiyorum Deme Devlet Bahçeli Ne Kadar Maaş Alıyor

Devlet Bahçeli Ne Kadar Maaş Alıyor

190
0
devlet bahçeli ne kadar maaş alıyor
devlet bahçeli ne kadar maaş alıyor

Koronavirüs tedbirleri sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Biz Bize Yeteriz Türkiye’m Milli Dayanışma kampanyasını açıklamıştı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ 5 aylık maaşını bağışlayarak kampanyaya katılcağını açıkladı. Birçok kişinin merak ettiği soru devlet bahçeli ne kadar maaş alıyor, devlet bahçeli maaşı ne kadar, devlet bahçelinin maaşı gündem oldu. Sizler için devlet bahçeli maaşı ne kadar sorusunun cevabı haberimizin devamında…

Devlet Bahçeli Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın kampanya çağrısına uyarak sosyal medyada 5 maaşıyla katılacağını açıkladı.

Bahçeli “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma kampanyası’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız. ‘Ben, sen’ yok, ‘biz’ varız. Çetin şartları omuz omuza birlikte göğüsleyeceğiz. Nitekim biz Türkiye’yiz. Biz Türk milletiyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. Kovid-19’a asla teslim olmayacağız.” ifadelerini kullandı.

24. Dönem Osmaniye Milletvekili olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aylık 25 bin TL maaş alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here