Ana sayfa Bilmiyorum Deme BKM Express Nedir, Nasıl kullanılır, Güvenli midir?

BKM Express Nedir, Nasıl kullanılır, Güvenli midir?

84
0
BKM Express Nedir, Nasıl kullanılır, Güvenli midir?

BKM Express nedir? Zaman zaman internette “BKM Express ile Ödeme” seçeneği ile karşılaşmışsınızdır. Ardından da BKM Express nedir? Sorusunu sormuş olmalısınız. BKM Express özellikle e- ticaretin yaygınlaşması ile ortaya çıkan bir altyapı sistemidir.

Hemen hemen her seçkin online alışveriş sitesinde BKM Express ile ödeme seçeneğine rastlayabilirsiniz. BKM Express havale, taksit ve referans  gibi ödemelerinizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Bu ödeme yöntemini seçmeniz halinde bir sonraki alışverişlerinizde indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca devamlı olarak hesap bilgilerinizi girmeniz gerekmez.

BKM Express ile paylaştığınız kişisel ve kart bilgileriniz hiçbir aracı kurumla paylaşılmaz. Vermiş olduğunuz bütün bilgiler BKM Express altyapısında saklı tutulmaktadır. Bilgilerin gizli tutulması kullanıcılar tarafından tercih edilmelerinin en önemli sebeplerinden biridir.

BKM Express Nasıl Kullanılır?

BKM Express nasıl kullanılır? Sorusu özellikle bu sistemle yeni tanışan ve kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından internette sıkça aratılmaktadır. BKM Express kullanımı kolay bir sistemdir. Yapmanız gereken tek şey ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçmek olacaktır. Seçiminizi yaptıktan sonra nasıl ödemek istediğinize karar vermelisiniz.

Ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçtikten sonra üyelik oluşturmanız gerekiyor. Eğer hali hazırda üyeliğiniz varsa kullanıcı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. BKM Express üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan ödeme yöntemi ve taksit seçeneklerini belirlemelisiniz. Bütçenize uygun olan seçimi yaptıktan sonra satın alım işleminiz gerçekleşir.

BKM Express Nedir, Nasıl kullanılır, Güvenli midir?

BKM Express Güvenli midir?

BKM Express şu anlık yalnızca ülkemizde kullanılmaktadır. Yerel bir ödeme sistemi olarak Türk vatandaşlarına güven vermektedir. Ülkemizde ödeme sistemi olarak hizmet vermek isteyen firmalar öncelikle devlet tarafından kontrol edilir. Eğer uygun koşullara sahip ve yeterli alt yapısı varsa hizmet sertifikası verilir. Bu hizmet sertifikası ile şirket anlaştığı kurumlar ile ödeme sistemleri konusunda birlikte çalışabilir.

Ayrıca BKM Express başta olmak üzere her ödeme sitemi şirketi düzenli aralıklarla teftiş edilmektedir. Bu kontroller sayesinde ödemeler ve diğer işlemler konusunda kullanıcıların mağdur duruma düşmesi engellenir. Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda BKM Express güvenli midir? Sorusunun da yanıtını almış oluyoruz. Yapılan denetlemeler ve kullanıcılarını memnun etmeleri sayesinde BKM Express günümüzde ülkemizin en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir.

BKM Express ile Nasıl Ödeme Yapılır?

Yaşantımıza son yıllarda giren ödeme sistemleri hakkında birçok insan yeterli bilgiye sahip değil. Ödeme sistemi şirketlerinin isimlerini zaman zaman duysak da bu şirketler aracılığı ile nasıl ödeme yapacağını bilmeyen birçok insan var. BKM Express’i güvenli bulup bu ödeme sistemini nasıl kullanacağını birçok insan internette araştırıyor. İnternette aratılan soruların başında BKM Express ile nasıl ödeme yapılır? Sorusu geliyor.

BKM Express ile ödemelerinizi gerçekleştirebilmek için öncelikle kendinize bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Kart bilgilerinizin ya da kişisel bilgilerinizin başka insanların eline geçme durumuna karşın siteye kayıt olurken gerçek bilgiler kullanmanız son derece önemlidir. Kaydınızı telefon numarası, e- posta adresi veya T.C kimlik numara ile güven altına alabilirsiniz.

BKM Express üye kayıt işleminizi tamamladıktan sonra kart bilgilerinizi firma ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede internetten yapacağınız sonraki alışverişlerinizde sürekli olarak kart bilgilerinizi girmek zorunda kalmazsınız.

BKM Express Nedir, Nasıl kullanılır, Güvenli midir?

Kart bilgilerinizi BKM Express ile paylaşmak size hiçbir sorun oluşturmaz. Siteye kayıt olurken okuduğunuz kullanıcı sözleşmesinde de belirtildiği üzere bilgileriniz firma yetkilileri dahil kimse ile paylaşılmamaktadır. Bu madde güvenlik açısından son derece önemlidir.

Gerekli kayıt ve bilgi paylaşım işlemlerinizin ardından herhangi bir siteden alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra karşınıza ödeme yöntemleri çıkacaktır. Buradan BKM Express’i seçmeniz gerekiyor. Seçiminizin ardından varsa taksit seçeneklerini belirlemeniz gerekiyor. Ardından ödemenizi onaylayıp satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

BKM Express Ücret Alıyor mu?

Bunca işlem kolaylığının ve çabanın bir karşılığı olmalı diye düşünebilirsiniz. Bu düşünce doğrultusunda BKM Express ücret alıyor mu? Sorusunu milyonlarca insan internette aratıyor. Cevap hayır. Firma, sağladığı ödeme sistemi ağı sayesinde anlaşmalı olduğu sitelerden zaten para kazanmaktadır. Bunun yanında hiçbir kullanıcı ücretli ödeme seçeneklerini tercih etmez.

Bu sebeplerden ötürü BKM Express üzerinden yapacağınız bütün işlemler tamamen ücretsizdir. Yalnızca satın alım işlemleriniz değil, taksit ödemelerinizde de herhangi bir ek komisyon alınmaz. BKM Express’in ayrıcalıklarla dolu tamamen ücretsiz dünyasından siz de faydalanmak için hemen kayıt olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here