Ana sayfa Bilmiyorum Deme Auzef Bütünleme Sonuçları Açıklandı mı ? Auzef Sınav Açıklama

Auzef Bütünleme Sonuçları Açıklandı mı ? Auzef Sınav Açıklama

304
0
auzef
auzef

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakülte’sinin düzenlemiş olduğu bütülenme sınavları geçen hafta sonu yapılmıştı. Binlerce öğrenci sınava girdikten sonra auzef bütünleme sonuçları açıklandı mı ? Auzef sınav açıklama diye aratmaya başladılar. Sınavın üzerinden 5 gün geçmesine rağmen öğrenciler bütünleme sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor.

AUZEF Sınav Sonuçları Açıklandı mı

Bütünleme sınav sonuçlarının açıklanmasını binlerce öğrenci beklerken 5 gün geçmesine rağmen herhangi bir açıklama yapılmış değil. Sınavları bilindiği gibi 15-16 şubat cumartesi-pazar günleri yapılmıştı. Auzef bütünleme sonuçları ? Sınavları ile ilgili herhangi bir açıklama gelmezken sınavlar ortalama 10-15 gün içerisinde açıklanıyor.

İstanbul Üniversitesi Açık Ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Hakkında Detaylı Bilgi

İstanbul üniversitesinin açmış olduğu 2009 yılında uzaktan eğitim, 2011 yılından itibaren ise açık öğretim verdiği fakültesidir. İstanbul Üniversitesine bağlı açıköğretim ve uzaktan öğretim programlarını yürüten fakülte olup, bu yönüyle Türkiye’deki tek açık ve uzaktan öğretim hizmeti veren fakülte olarak bilinmektedir. 2018 yılı itibariyle fakülte içinde 22 Lisans, 20 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 29’ü Açıköğretim, 18’i AUZEF’e bağlı Uzaktan Öğretim, 2’si de diğer fakültelere bağlı uzaktan öğretim programıdır. Auzef hakkında bilgi

Sınavsız İkinci Üniversite kapsamında birçok öğrenciye hitap eden fakültenin şuan binlerce öğrencisi bulunmakta olup kullanışlı bir eğitim materyal sistemi vardır. Öğrenciler rahatlıkla derslerini uzaktan eğitim modülü ile kesintisiz istediği yerden izleyebilmektedir.

Öğrenci otomasyon girişine girerek sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Öğrenci otomasyon sistemine giriş için TIKLAYINIZ…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here