Ana sayfa Bilmiyorum Deme Akasya Avm Kapalı mı ? Avmler Kapalı mı

Akasya Avm Kapalı mı ? Avmler Kapalı mı

837
0
akasya avm kapalı mı
akasya avm kapalı mı

Korona virüs salgını sebebiyle ülkemizde birçok alanda tedbirler alınmakta. Tedbirleri gören vatandaşlar salgın konusunda daha hassasiyetli davranmaya özen gösteriyor. Bugün gelen haberle birçok kişi internette avmler kapalı mı, akasya avm kapalı mı,akasya avm nerede diye sorgulama yapıyor. Peki avmler kapalı mı haberimizin detayı aşağıda…

Akasya AVM Kapalı mı ?

Bugün yayınlanan bildiri ile Akiş GYO’nun Kamu Aydınlatma Platform’una yaptığı açıklamada bünyesinde bulunan Akasya Avm ve Akbatı AVM adında iki avm için geçici süreliğine faaliyetlerini durduruyoruz açıklaması geldi.

avmler kapalı mı
avmler kapalı mı

İşte açıklama metninin tamamı;

Dünyada ve ülkemizde devam eden üzücü gelişmeler neticesinde alışveriş merkezlerimizde faaliyet gösteren mağazaların çalışanları, ziyaretçilerimiz ve şirket çalışanlarımızın sağlığını önceliklendirerek, alışveriş merkezlerimizin faaliyetlerini geçici bir süre için durduruyoruz. Ülke olarak bu süreci en kısa zamanda atlatarak faaliyetlerimize kaldığımız yerden aynı heyecanla devam edeceğimize inanıyoruz. Gelişmelerle ilgili tüm yatırımcılarımızı bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

İstanbul Cevahir AVM Kapalı mı ?

Konu ile ilgili az önce açıklama yapan İstanbul Cevahir AVM yönetimi Akasya, Akbatı, Akmerkez ve Armada AVMler gibi faaliyetlerine geçici bir süre ara verme kararı aldığını kamuoyuna duyurdu. istanbul cevahir avm kapalı mı ? akmerkez avm kapalı mı ? akbatı avm kapalı mı ?

Avmler Kapalı mı ?

Akasya avm için vatandaşların mağdur olmaması adına süpermarketin 12:00-20:00 eczanenin ise 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet göreceğini bildirdiler.

Akasya Avm Nerede ?

Yapılan açıklamanın ardından internette birçok kişi akasya avm kapalı mı ? akasya avm nerede ? gibi sorgulamalar yapıyor. AVM’ye ulaşım bilgileri farklı güzergahlar için aşağıda.

Marmaray: Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağından Metro bağlantısı ile Ünalan istasyonu

Metrobüs: Anadolu yakası Uzunçayır istasyonu bağlantısı

Metro: Kadıköy-Kartal Metro hattı Ünalan istasyonu, Hacıosman-Taksim hattı Gayrettepe metro istasyonundan Zincirlikuyu metrobüs bağlantısı

Araba: E5 Haydarpaşa yönü 4. Km., 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden E5 Harem sapağı, Haydarpaşa yönünden E5 Kadıköy-Hasanpaşa sapağı, Bostancı yönünden E5 Acıbadem sapağı, Avrasya Tüneli Anadolu yakası çıkışı, E5 bağlantısı Acıbadem sapağından

Akasya AVM Hakkında

Dünya çapında tanınan markaları misafirleriyle buluşturan Akasya, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası’nın hem de İstanbul’un en popüler buluşma noktalarından birisi. Şehrin ortasında ferah bir sosyal alan sunan Akasya, spordan kozmetiğe kahveden yeme içmeye kadar çeşitli kategorilerde birçok markayı bünyesinde bulunduruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here