Ana sayfa Bilmiyorum Deme 19 Mayıs Mesajları Sözleri Resimli

19 Mayıs Mesajları Sözleri Resimli

1005
0
19 mayıs mesajları
19 mayıs mesajları

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere armağan ettiği Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı her yıl 19 mayıs tarihinde kutlanıyor. Bu yıl coronavirüs salgını sebebiyle sokağa çıkma yasağı uygulamasıyla birçok vatandaş evlerinde sosyal medya uygulamaları aracılığıyla 19 mayıs mesajları paylaşacak. Bu tarihi ve coşkulu günü unutmamak ve anmak için sizlerde etrafınızda olan insanlara resimli 19 mayıs mesajları sözleri atabilirsiniz. İşte en güzel 19 mayıs sözleri resimli

101 bir önce bir milletin gafletten uyanışı başladı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarihi değiştirecek adımı atıp 19 mayıs tarihinde Samsuna yolculuğunu başlattı. Bu önemli gün 20 Haziran 1938 tarihinde çıkarılan kanunla “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanmaya başladı. Sizler için en güzel gençlik ve spor bayramı mesajları sözleri yazımızın devamında…

3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajları Resimli

19 Mayıs Mesajları Resimli

101 yıl önce yenilmedik, bi yüz bin yıl da geçse yenilmeyeceğiz. 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 mayıs görselleri
19 mayıs görselleri

Güzel ülkemin güzel insanları bu millet 101.yıl önce topraklardan tekrar doğup bağımsızlık ve özgürlük adına neler yapabilceğini her gerektiğinde gösterdi. 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı
Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı

Ulu Önderin Türk Gençliğine armağan ettiği bayramı ve vazifeleri unutma bayramını da coşkuyla kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. 

gençlik ve spor bayramı mesajları
gençlik ve spor bayramı mesajları

Mutlu ve Güçlü Türkiye’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlar geleceğe ümitle bakan gençlerimizi selamlarım.

19 mayıs mesajları resimli
19 mayıs mesajları resimli

Gençlere armağan edilen bayram olma özelliği taşıyan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.

19 mayıs sözleri
19 mayıs sözleri

Atatürk’ün aydınlık geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hediye ettiği 19 mayıs Gençlik Ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal’i. ve bize bu vatanı emanet eden binlerce şehidimizi terkar hatırlıyor, 19 mayıs Gençlik Ve Spor Bayramınızı Kutluyorum.

Fatih Sultan Mehmet Sözleri Resimli

19 Mayıs tüm Dünya’ya Türk’ün gücünün tekrar gösterildiği, en kötü zamanımızda bile ayağa kalkarak Samsun’a yol açtığımız açtığımız günü ifade eder, 19 mayıs Gençlik Ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Türkiye’nin egemenlik için neler yapabilceğini ve tüm dünyaya haklı haykırışını gösteren dönüm noktalarından birisidir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.

101.Yıl önce olduğu gibi bugünde milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.

Vatanın bütün ümidi ve enerjisi gelecek nesillere ve gençlere bağlanmıştır. Siz gençler vazifelerinizi unutmayarak vatana en büyük iyiliği yapmış olucaksınız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.

19 Mayıs Sözleri

Türk Milleti’nin büyük önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyerek 19 mayıs gençlik ve spor bayramını kutlarım.

Milletin bağrında temiz geleceğe büyük ümitle bakan bir nesil yetişiyor, sizler bu vatanı yücelterek daha müreffeh yarınlara hazırlayacak olan birer miğfersiniz. 19 mayıs gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun.

Dünyadaki Batıl İnançlar Ve Hikayeleri

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 101.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını tüm ülke olarak yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ulu Önder Kemal Atatürk’ün gençlere her fırsatta dile getirdiği bağımsızlık, özgürlük ve çalışma arzusu ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye’de genç olmakla başka yerlerde genç olmak arasında fark vardır. Bu üle gencecik bir komutandan ve ilim irfan sahibi gencecik bir ordu tarafından kurulmuştur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs tarihi bir zaferin başlangıç günüdür. 19 Mayıs bir milletin mücadelesini haykırdığı engin ve güçlü çabaların birleştiği bir gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını coşkuyla ve sevinçle kutlayalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here